ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta захищає свої лідируючі позиції на ринку Європи

Згідно нових ринкових даних агентства досліджень InfoSource, що базується в Швейцарії, Konica Minolta знову успішно захистила свої лідируючі позиції на європейському ринку офісного кольорового друку A3 і продуктивного друку в 2014 фінансовому році. З часткою ринку в 21,2% і більш ніж 141300 спроданих кольорових багатофункціональних систем А3 (БФП), а також з часткою ринку в 33,8% , що більше ніж 6200 систем продуктивного друку, компанія ще раз займає перше місце в Європі. Тим не менш, фокус компанії з продажу обладнання поступово зсувається, в зв’язку зі своїм постійним розвитком в якості постачальника ІТ-послуг і розбудовою свого портфоліо послуг з управління документообігом.   Лангенхаген, Німеччина, 16 липня 2015

Виклики сучасних офісів, такі як Big Data (Великі обсягии даних) і швидко зростаючий некерований контент, високі вимоги з боку компаній з операційної ефективності, все більше зростання частки мобільної праці співробітників і зростаючи вимоги з інформаційної безпеки змінили фокус Konica Minolta. Сьогодні компанія володіє широкою експертизою і передовим досвідом в цих галузях, а також має портфоліо поглиблене в цих напрямках. Почавши в 2010 році з Послуг Оптимізації Друку (Optimized Print Services, OPS), приділивши особливу увагу ефективності інфраструктури друку та пов'язаних з цим процесів, в 2014 році компанії вдається успішно реалізовувати Послуги з Управління Контентом (Managed Content Services, MCS) з метою підтримки процессів сканування, видобування інформації, розподілу і управління контентом з урахуванням зростающих даних і інформаційною повеню.

"Метою є становлення Konica Minolta в якості провайдера Послуг Управління (Managed Services) на  B2B ринку Європи протягом найближчих декількох років і розбудова портфоліо послуг в першу чергу в якості провідного постачальника в цьому напрямку", підкреслює Икуо Накагава, президент Konica Minolta Business Solutions Europe. "Замість того щоб продавати наші продукти, наші бізнес-аналітики та консультанти йдуть до клієнтів та консультують їх з точки зору бізнес-процесів, щоб впровадити правильні рішення."

Крім того, Konica Minolta будуватиме своє портфоліо для Управління Маркетинговим Друкем (Marketing Print Management, MPM), пропонуючи клієнтам друк на вимогу (on-demand) маркетингових матеріалів і Послуги Управління Маркетінгом (Managed Marketing Services, MMS), що  дозволить клієнтам віддавати на аутсорсинг свої маркетингові активності. Наріжним каменем закладеним  для цього було придбання Charterhouse, Великобританія, в 2012 році.

"Надаючи різні лінійки послуг - OPS, MCS, MPM та MMS - ми будемо успішними з нашим переходом до глобального сервіс-орієнтованого провайдера з управління бізнес-процесами, як для офісних клієнтів, так і для клієнтів продуктивного друку. Для досягнення цієї мети, ми запустили на початку 2014 фінансового року наш новий середньостроковий бізнес-план, озаглавлений "ТРАНСФОРМАЦІЯ 2016", який означає, що ми переживаємо процес радикальної трансформації. Це перетворення буде продовжуватися і розвиватися протягом найближчих декількох років, з закінчення програми в 2016 фіскальному році ", - додав  Накагава.

Контакти ДП Коніка Мінолта Україна для ЗМІ:

Наталія Коц

Тел: +38 (044) 230-10-28

natalya.kots(at)konicaminolta.ua