ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta виграє три BLI Pick Awards за видатні досягнення

Компанія Konica Minolta Business Solutions (Konica Minolta) зробила це знову: Провідний постачальник обладнання для забезпечення документообігу і програмного забезпечення для офісів зібрав три з бажаних BLI Winter Pick 2015 Award - дві за видатну енергоефективність своїх багатофункційних пристроїв формату A4 (БФП) bizhub 4750 і bizhub C3350, а третю нагороду отримав також bizhub C3350 за його видатну продуктивність як кольорове БФП A4 для середніх робочих груп. Buyers Laboratory LLC (BLI), незалежна компанія, яка оцінює офісне обладнання і програмне забезпечення для забезпечення документообігу на основі широкого спектру критеріїв і присуджує Pick Awards двічі на рік тим продуктам і рішенням, які перевершують їх суперників у виснажливих тестах в лабораторії BLI.

"Той факт, що Konica Minolta використовує свої основні A3 технології для кольорових A4 багатофункціональних пристроїв bizhub C3350, без сумніву є ключовим фактором успіху для перемоги в рейтингу BLI для середніх робочих груп", прокоментувала Ronja Harste, продукт менеджер Konica Minolta Business Solutions Europe. "Врешті-решт, це саме те, що є найбільш цікавим для користувачів. З його бездоганної надійністю, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і відкритої архітектурою, bizhub C3350 ідеально підходить для робочих груп середнього розміру. І ми вважаємо честю, що BLI визнала цей факт його нагородою!"

Лазерні кольорові багатофункційні пристрої Konica Minolta зі швидкістю 33-стор/хв. переконали журі BLI своєю високою продуктивністю, інтуїтивно зрозумілим дизайном, сильним набором функцій і переваг. Все це що робить його ідеальним вибором для середніх робочих груп. "Вражаюча якість кольорового друку," сказав Старший Технічний Тест-Спеціаліст Tony Maceri. "Кольори в графіці та діаграмах, дійсно виділяють сторінку, а кольори жіночої шкіри на фотографіях виглядають природньо."

І bizhub 4750 і bizhub C3350 досягають кращіх, ніж середні результати в більшості категоріях експлуатаційних випробувань. Апарати Konica Minolta просто затьмарили своїх суперників з їх значно нижчим ніж середнє споживанням енергії, що принесла подяку BLI за видатні досягнення в галузі енергоефективності.

"Konica Minolta bizhub C3350 поєднує в собі нижчий, ніж середній рівень споживання енергії з чудовим набором еко-функцій, спрямованих на зниження споживання енергії, видаткових матеріалів і паперу", - говорить Lisa Reider, Головний продукт редактор BLI в галузі довкілля. А Julien Azzi, Продукт Менеджер Konica Minolta Business Solutions Europe, пояснює: "Протягом багатьох років, Konica Minolta докладає багато зусиль у розвиток екологічно чистих матеріалів і технологій на протязі всього життєвого циклу продукту. З bizhub C3350 і bizhub 4750, що отримали нагороди, ці зусилля довели свою цінність в якості надійного досягнення більш високої енергоефективності, що в свою чергу призводить до економії для наших клієнтів і зниження впливу на навколишнє середовище".

Вже минулого року, найшвидший bizhub C3850 виграв відому нагороду Red Dot Award, яка відзначає нову серію А4 Konica Konica Minolta. Це, а також останні нагороди BLI є високим підтвердженням успіху у постійному прагненні Konica Minolta до задоволення потреб різних клієнтів в найрізноманітніших умовах роботи і прихильності компанії до розробки широкого спектру продукції з використанням передових, зручних і зелених технологій.