ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta виграє премію BLI 2014 PRO

Вже вдруге Konica Minolta Business Solutions Europe виграє Buyers Laboratory LLC's (BLI) бажану премію BLI PRO Award. bizhub PRESS 1250/1250P від Konica Minolta є єдиною моделлю в своєму класі, яка отримала 5-ти зірковий рейтинг BLI з продуктивності  і, таким чином, отримала нагороду PRO 2014 за «Видатний монохромний пристрій середнього обсягу виробництва». Девід Світнам, глава європейської лабораторії BLI та науково-дослідних послуг назвав bizhub PRESS 1250 «справжньою потужною лошадкою», яка є однією з найшвидших продуктивних систем у своєму сегменті серед друку на щільних матеріалах A3, SRA3 формату».

«Ми дуже пишаємося тим, що наші зусилля додати істотну цінність в бізнес наших клієнтів, набуває міжнародного визнання», - розповідає Інес Венееман, менеджер з продукції у виробничому відділі друку, Konica Minolta Business Solutions Europe . Після того, як ми виграли премію BLI PRO, торік, за наш bizhub PRESS C7000, знову отримати перше місце на BLI PRO awards, але вже за флагманський монохромний bizhub PRESS 1250/1250P -  це велике досягнення для нас, і підтверджує наше лідуюче положення в галузі продуктивного друку, а також високу якість наших систем і їх надійність».

Широкі можливості налаштування від базової до повної конфігурації у bizhub PRESS 1250 може бути адаптованою до специфічних потреб різного середовища. Панель управління легка у використанні і надає докладну інформацію про стан пристрою, витратні матеріали, рівень паперу, доступний об'єм жорсткого диску і чергу завдань. І на відміну від деяких конкурентів, каталог користувача повністю інтегрований з драйвером принтера. Ще один плюс для операторів -  це функція планування, яка використовує кольорову сигналізацію, коли необхідно поповнити певні типи паперу.

"Висока продуктивність і обробка інформації bizhub PRESS 1250, разом зі зворотнім зв'язком, який він надає, гарантує, що робота буде не тільки зроблена швидко, але й з мінімальними збоями," - додає Світнам. "Крім того, нова здатність подвійного друку додатково підвищує продуктивність, дозволяючи розділяти роботу на два пристрої."

Про Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, заснована в Лангенхагені, Німеччина, є повністю дочірньою компанією Konica Minolta Business Technologies, Inc, Токіо, Японія. Як провідний світовий постачальник послуг в галузі ІТ, документообігу, а також цифрових рішень для друку, компанія виділяється в сфері обслуговування бізнесу, а також представляє ряд провідних світових систем друку та офісних рішень. У цьому контексті, концепція Optimized Print Services (OPS) від Konica Minoltа – це вдале поєднання консалтингу, обладнання для друку, програмних рішень та систем документообігу, яке дозволить ефективно створювати документи та управляти їхніми потоками.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми підприємствами та дистриб'юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Об'єднує більш ніж 30,600 співробітників по всьому світу (станом на червень 2012), чистий обсяг продажів Konica Minolta Business Technologies склав понад 5,4 млрд. євро в 2012/2013 фінансовому році.

Для отримання додаткової інформації про компанію відвідайте:www.konicaminolta.eu,www.konicaminolta.ua.

Зображення продуктів доступні на: www.konicaminolta-images.eu.