ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta - відкритий майданчик для реалізації творчих ідей

Konica Minolta виступила головним партнером в «Самвидав. Київ. vol1». 6 - 7 вересня в Києві відбулась унікальна подія «Самвидав. Київ. vol1», мета якої була підтримка починаючих художників, а також підняття рівня культури і саморозвитку серед молоді.

Однією з головних подій заходу стала презентація лімітованого арт-бука авангардного творчого об'єднання «Вал Друк», яке відбулося за підтримки компанії ДП «Коніка Мінолта Україна», а також інді-видавництва Niice. Роботи були віддруковані на машині bizhub PRESS C 6000, використовуючи при цьому дизайнерський картон щільністю 300 г/м2.

Другий день майстер-класу проходив у творчій атмосфері спільного навчання, в showroom ДП «Коніка Мінолта Україна». Всі бажаючі змогли отримати практичні ази з виготовлення друкованої продукції, послухати лекції щодо створення верстки та макета, а також реалізувати свої ідеї за допомогою високотехнологічного обладнання Konica Minolta.

«Нам дуже приємно, що завдяки сучасним технологіям Konica Minolta, творчі задуми можуть знайти форму. «Giving shapes to ideas» - наше головне комунікаційне повідомлення, яке символізує наше прагнення допомагати кожній мрії і ідеї бути реалізованою! Ми завжди відкриті для нових ідей, і готові допомагати у розвитку сучасного мистецтва », -  розповідає Григорій Матрук, продукт менеджер з продуктивних систем друку, компанії ДП «Коніка Мінолта Україна».