ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta та Pioneer вироблятимуть органічні світлодіоди для автомобілів

Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) та Pioneer Corporation (Pioneer) уклали угоду про заснування спільного підприємства Konica Minolta Pioneer OLED, Inc., щоб найближчим часом почати роботу з виробництва органічних світлодіодів (OLED) для автомобільної промисловості. Частка капіталовкладень кожної компанії складатиме 50%. Загальний розмір інвестованих коштів - 490 млн йен (приблизно 4,4 млн доларів США).

Автомобільне освітлення, яке стане основним напрямком роботи нового об’єднаного підприємства, доповнить портфель продуктів компаній: традиційні джерела світла для індикаторів і реклами, якими свого часу займалася Konica Minolta, і спеціальні джерела світла компанії Pioneer для сфер краси та охорони здоров'я. Компанії розраховують, що вихід на ринок гнучких джерел світла на органічних світлодіодах принесе прибуток в 25 мільярдів йен в середньо- і довгостроковій перспективах.

Органічні світлодіоди все частіше застосовуються у нових технологіях: в рекламі, коли джерела світла інтегруються з паперовими носіями, дизайні упаковки, beauty-підсвічуванні, де надзвичайно важливий є високий індекс передачі кольору OLED. Використання для габаритних вогнів органічних світлодіодів в автопромі - цілком логічний крок. Навіть найменші і легкі автокомпоненти повинні не тільки відмінно виглядати, але й підвищувати загальну енергоефективність автомобіля і безпеку на дорозі.

Стратегічний альянс об'єднає напрацювання компаній, пов'язані з виробництвом світлодіодів, зокрема, технологію виробництва гнучких панелей Konica Minolta і досягнення компанії Pioneer в сфері масового виробництва OLED-панелей і ноу-хау OEM-бізнесу з постачання електронних компонентів для автомобілів.

У 2011 році був створений перший в світі комерційний проект на технологіях OLED-панелей Konica Minolta, вся поверхня яких була джерелом світла. У 2014 році компанія оголосила про створення легкої та гнучкої світлодіодної панелі товщиною з паперовий аркуш на пластиковій основі. Вона стала першою в світі панеллю такого типу з функцією регулювання кольору, найтоншою світловою панеллю на органічних світлодіодах, а також OLED-панеллю білого світіння з найвищою в світі ефективністю світла. Завдяки цим досягненням Konica Minolta стала однією з провідних компаній в галузі.

У 1997 році компанія Pioneer першою в світі почала масове виробництво і поставку дисплеїв на базі органічних світлодіодів. Після виведення на ринок OLED-дисплеїв для автомобілів у 2004 році, компанія продала більше 140 мільйонів таких дисплеїв. У 2012 році Pioneer розпочала поставки перших в світі модулів освітлення OLED з можливістю налаштування кольору та яскравості, а в 2014 - першою в світі почала масове виробництво і поставку OLED-панелей на основі технології вологого нанесення світловипромінювального шару, що забезпечило істотне зниження собівартості виробництва. Світлодіодні пристрої Pioneer застосовуються в різних сферах - від індустрії краси до охорони здоров'я.

Про Konica Minolta Ukraine

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році.

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

  

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots(at)konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova(at)konicaminolta.ua