ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta створює історію, виграючи премію року BLI A3 MFP Line четвертий рік поспіль

Навряд чи можна уявити кращий початок 2014 року для Konica Minolta Business Solutions Europe ніж виграш премії BLI A3 MFP Line (A3 лінійки МФУ) четвертий рік поспіль - ця подія не має аналогів в багаторічній історії BLI Awards. Щороку Buyers Lab, провідний постачальник інформації та послуг з тестування документо-друкарської галузі в світі, нагороджує виробника, чия лінійка продукції краща, беручи за основу обширний список критеріїв. Konica Minolta переконало жюри у всіх сферах - надійність, якість зображення, простота використання та продуктивність. Крім того, Konica Minolta також отримала чотири індивідуальні нагороди за пристрої: премію року BLI Pick за bizhub C364e, bizhub C454e, bizhub 554e і за чорно-білий принтер для середніх обсягів друку bizhub 4700P.

«Бути удостоєними премії року A3 Line (А3 лінійки) уже четвертий раз поспіль - надзвичайно приємно для нас. Ця престижна нагорода наповнює нас гордістю і є підтвердженням наших безперервних зусиль, у поліпшенні умов для бізнесу наших клієнтів. З розвитком нових першокласних продуктів, а також пропозиції інноваційного програмного забезпечення і послуг, ми, а значить наші клієнти та Konica Minolta всі разом, маємо хороші позиції для подальшого зростання, - говорить Олаф Лоренц, генеральний менеджер міжнародного відділу маркетингу Konica Minolta Business Solutions Europe. Той факт, що компанія була відзначена  цією нагородою вже четвертий рік поспіль говорить сама за себе: Konica Minolta - відома своєю клієнтоорієнтованістю і розумінням проблем своїх партнерів; розвиток, який відображається в еволюції Konica Minolta за останні роки - від постачальника апаратного обладнання до постачальника послуг.

Оцінка BLI враховує такі критерії: ширина лінійки постачальника і його здатність забезпечити якість продукції, відповідно до широкого спектру потреб клієнтів, від малих до великих обсягів друку. «Все, що можна сказати відносно нагороди для Konica Minolta - це послідовність», - говорить Джордж Миколай, старший продукт редактор BLI A3 МФУ.

«У той час, як конкуруючі лінійки можуть відрізнятися певними діапазонами швидкості, або можуть бути кольоровими або чорними, машини від Konica Minolta відрізняються за всіма напрямками - надійністю, простотою використання і якістю зображення. Жоден інший постачальник не надає такого рівня якості роботи всієї своєї продуктової лінійки».

Управляючий редактор BLI Дар'я Хоффман підкреслює: «Те, що Konica Minolta виграла вчетверте поспіль «Лінійку року» - є безпрецедентною подією». Той факт, що з року в рік Konica Minolta продовжує перевершувати конкурентів - є свідченням стійкої якості її лінійки A3».

Як виявилося, надійність - найбільш важлива якість для покупців і лінійка продуктів Konica Minolta підтвердила свою повну відповідність.

Її поточні продукти A3 формату нарахували більше 1,5 млн. клієнтських сесій в лабораторії BLI і показали повну стабільність в роботі. «Насправді», - сказав Миколай, «в реальних щомісячних обсягах використання, знадобиться п'ять пристроїв Konica Minolta, перш ніж користувачі відчують хоча б одне порушення».

Менеджер лабораторних випробувань BLI, Піт Еморі додав: «Пристрої Konica Minolta продемонстрували постійну надійність у роботі в умовах від невеликого до високого перевантаження, дійсно виокремлюючи свою лініку від інших протестованих нами».

А той факт, що пристрої Konica Minolta обладнані кольоровими циліндрами з можливістю їх заміни користувачем означає, що, на відміну від багатьох конкуруючих пристроїв, для того щоб їх замінити не потрібен виклик сервісу - ця схема максимізує працездатність»

Крім того, Konica Minolta bizhub C364e, bizhub C454e, bizhub 554e і bizhub 4700P виграли премію BLI Вибір року серед пристроїв з швидкість друку від 31 до 40 стор./хв., 41 до 50 стор./хв і від 51 до 60 стор./хв..

Так само, як переможці минулого року - bizhub C364, bizhub C454 і bizhub C554 - протестовані продукти Konica Minolta переконують своєю надійністю і якістю протягом всього процесу друку.

Більш того, їх функції мультитач і налаштування панелі дозволяють управляти панеллю пристрою, як смартфоном або планшетним ПК (відноситься до всіх пристроїв лінійки).

Те ж саме стосується доступності до програмного забезпечення OpenAPI від Konica Minolta і до програмної платформи IWS.

Користувачі отримують вигоди від легкого, інтуїтивно-зрозумілого використання і можливості налаштування інтерфейсу під свої потреби. Крім своєї ефективної продуктивності та збільшення продуктивності, bizhub C364e, bizhub C454e і bizhub 554e можуть похвалитися розширеною функцією сканування, яка дозволяє створювати документи Word або Excel безпосередньо з ПК користувача.

bizhub C364e і bizhub 554e справили особливе враження на журі. «У підсумку bizhub C364e забезпечить користувачів працездатністю, з діапазоном швидкості з якою не можуть зрівнятися його конкуренти», - додає редактор досліджень BLI Джессіка Шіфенхауз.

BLI менеджер лабораторних випробувань Піт Еморі додав, що «bizhub 554e пропонує безліч чудових функцій але, перш за все, і це доведено, він дуже надійний».