ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta розробила технологію швидкого проектування віртуального зображення у 3D

Konica Minolta, Inc. розробила технологію відображення об'єктів у 3D за допомогою доповненої реальності на лобовому склі автомобіля. Тривимірне проектування 3D AR HUD (Augmented Reality Head-up Display), згідно з досліджень Konica Minolta, є першим в світі способом представлення об'єктів в різних точках в залежності від відстані до об'єктів і швидкості транспортного засобу. Технологія має внести значний вклад у вирішення глобальної проблеми безпеки на дорогах.

Зазвичай водій повинен відволікатися від дороги, щоб подивитися на екран навігаційної системи або приладову панель. 3D AR HUD проектує зображення на лобове скло автомобіля, а водій отримує інформацію не відволікаючись тим самим знижуючи ризик аварії.

На відміну від звичайної двовимірної технології відображення на лобовому склі (HUD), де зміна кута зору спостерігача спотворює візуальну інформацію, 3D AR HUD виводить зображення на різних видимих ​​відстанях в залежності від швидкості автомобіля (наприклад на 40 м вперед при швидкості 40 км/год в межах міста, на 80 м вперед при швидкості 80 км/на шосе). Це допомагає водієві отримувати інформацію з мінімальним зміщенням фокусу і кута зору, що підвищує безпеку водіння.

Технологія доповненої реальності відображає в форматі 3D об'єкти (пішоходів або перешкоди) виявлені датчиками. Наочне розташування таких об'єктів у просторі дозволяє попередити водія і дати йому додатковий час для оцінки ситуації та маневрування. Незалежно від кута зору спостерігача, інформація буде точною. Завдяки цьому технологія 3D AR HUD зможе зменшити кількість ДТП і зробити дороги безпечнішими.

Розробка технологій для швидкого проектування віртуального зображення у 3D бере початок з квітня 2016 року: Konica Minolta почала спільні дослідження з лабораторією Ішикава Ватанабе (Ishikawa Watanabe) Токійського університету. Одним з результатів цих досліджень стала технологія 3D AR HUD. Konica Minolta буде продовжувати активно працювати в цьому напрямку, створюючи системи подання інформації нового типу, засновані на інтеграції оптичних і сенсорних технологій з технологіями високошвидкісної обробки і виводу зображення, а також технологіями змінюваної фокусної відстані, розробленими Лабораторією Ішикава Ватанабе. Підсумком цієї роботи стане повноцінна система допомоги водієві від Konica Minolta, яка зможе швидко розпізнавати і обробляти інформацію, отриману від безлічі датчиків і своєчасно передавати її водієві без спотворень.

Konica Minolta прагне вирішувати виклики, що стоять перед суспільством, саме тому розробляє нові технології, що будуть гарантувати безпеку за кермом. Терміни початку комерційних поставок рішення 3D AR HUD поки не визначені. 

Демонстрацію прототипу технології можна подивитися за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=KYIwKl6Sm8g.      

 

Про Konica Minolta Ukraine 

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році.

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

 

 

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots(at)konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova(at)konicaminolta.ua