ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta приєдналась до «Електронної індустрії громадянської коаліції» (EICC)

Зі вступом до EICC Konica Minolta збільшить свою продуктивність і прозорість в проведенні КСВ (корпоративно соціально відповідальних) активностей, використовуючи різноманітні інструменти EICC, у відповідності до, соціальних запитів і потреб.

EICC – це коаліція з 90 провідних світових компаній електроніки, які працюють разом для того, щоб підвищити ефективність, соціальну, етичну і екологічну відповідальність у світовому ланцюжку постачань.

Члени EICC приймають Кодекс EICC з принципами роботи своїх компаній і постачальників. EICC забезпечує інструментами для оцінки діяльності і визначення відповідності Кодексу, а також пов’язані з ним можливості для членів, які можна використовувати  у власній праці і в взаємодії зі своїми постачальниками.

Місія Konica Minolta – бути надійною компанією, здатною на стрімкий ріст і гідною довіри суспільства. Оскільки суспільство потребує підвищення глобального розгортання соціально відповідальних закупівель, Konica Minolta цінує можливість співробітництва зі світовими лідируючими компаніями в галузі задля підвищення якості в області КСВ управління та можливість спілкування зі світовими акціонерами, що вже працюють відповідно до EICC фокусуючись на Кодексі.

Konica Minolta розглядає постачальників, які надають свої власні видаткові матеріали й деталі, а також тих, на кого спрямоване аутсорсингове виробництво, в якості «основного партнера в бізнес активності». Konica Minolta Group прагне побудувати міцну співпрацю з бізнес партнерами, робота яких заснована на чесності і прозорих угодах, із зобов'язанням досягнення спільної мети – своєчасного надання високоякісних продуктів і послуг для клієнтів у всьому світі.

Визнаючи, необхідність сприяння КСВ, не тільки у своїх власних діях, але також по всьому ланцюжку постачань, Konica Minolta вимагає від своїх ділових партнерів розглядати питання прав людини, праці, а також навколишнього середовища у своїй бізнес діяльності і зробити КСВ невід'ємною частиною управління.

Відповідно до, комунікаційного повідомлення «Giving Shape to Ideas», Konica Minolta спирається  на свою роботу в якості провідної інноваційної компанії та відповідального громадянина світу.

Додаткову інформацію про корпоративно соціальну відповідальность Konica Minolta, ви знайдете на сайті:

http://www.konicaminolta.eu/fileadmin/content/eu/Business_Solutions/

Company/CSR/CSR_Report_2013_en.pdf


Про Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, заснована в Лангенхагені, Німеччина, є повністю дочірньою компанією Konica Minolta Business Technologies, Inc, Токіо, Японія. Як провідний світовий постачальник послуг в галузі ІТ, документообігу, а також цифрових рішень для друку, компанія виділяється в сфері обслуговування бізнесу, а також представляє ряд провідних світових систем друку та офісних рішень. У цьому контексті, концепція Optimized Print Services (OPS) від Konica Minoltаце вдале поєднання консалтингу, обладнання для друку, програмних рішень та систем документообігу, яке дозволить ефективно створювати документи та управляти їхніми потоками.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми підприємствами та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Об'єднує більш ніж 30,600 співробітників по всьому світу (станом на червень 2012), чистий обсяг продажів Konica Minolta Business Technologies склав понад 5,4 млрд. євро в 2012/2013 фінансовому році.

Для отримання додаткової інформації про компанію відвідайте: www.konicaminolta.eu,www.konicaminolta.ua.

Зображення продуктів доступні на: www.konicaminolta-images.eu.