ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta презентує спільноту користувачів виробничого друку PROKOM

Konica Minolta, в рамках своєї постійної підтримки поліграфічної галузі, оголосила про запуск і спонсорство організації незалежних європейських користувачів під назвою PROKOM.

Компанії по всій Європі були запрошені приєднатися до співтовариства виробничого друку користувачів  KONICA MINOLTA BIZHUB Press. PROKOM допоможе членам цього співтовариства ділитися знаннями та досвідом, розвиватися і збільшувати ефективність своїх цифрових послуг, а також стане платформою на якій можливо висловити свій «голос клієнта».

PROKOM, спонсором якого є Konica Minolta, ставить собі за мету досягти три основні цілі:

Поділитися: забезпечити форум, де всі бажаючі зможуть поділитися бізнес-ідеями та досвідом щодо створення, а також прибуткового розширення бізнесу.

Впливати: розвивати зв’язок з вищим керівництвом Konica Minolta щодо своїх пріоритетів в майбутньому дизайні, функціональності, технологіях і послугах.

Мережа: побудувати вигідні довгострокові відносини між членами та забезпечити їм підтримку і освіту, шляхом проведення семінарів, конференцій, публікацій та електронних зустрічей.

Члени PROKOM можуть активно взаємодіяти з Konica Minolta щодо своїх пріоритетів у майбутньому дизайні, функціональності, технологіях і послугах і будуть готові до побудови вигідних довгострокових відносини, результатом яких стане розвиток  відповідних галузевих рішень.

Енді Барбер, генеральний директор IMail, пошти Великобританії, а також голова PROKOM сказав: «Я хочу подякувати керівництву Konica Minolta за надану нам можливість сформувати PROKOM, який є чудовою платформою для членів, щоб висловити свій «голос клієнта», який надасть безліч можливостей для навчання,обміну і презентації наших інтересів і в подальшому дозволить нам рости. Як людина, яка постійно виступає на галузевих конференціях, я знаю, як важливо ділитися інформацією і вчитися у колег-професіоналів».

Кен Осуга, президент Konica Minolta Business Solutions Europe, сказав: «Ми повністю підтримуємо платформу для взаємодії з активними клієнтами, зберігаючи при цьому переваги спільної мережі користувачів, що обмінюються інформацією між собою і впливають на план запуску нових продуктів Konica Minolta.

“Konica Minolta дуже віддана індустрії продуктивного другу. Зрештою, наша історія успіху унікальна: увійшовши  до індустрії в 2004 році, ми стали лідером ринку листового друку в малих і середніх обсягах  менш ніж за десять років. Це те, чим можна пишатися, але водночас це є джерелом нових викликів адже постійно прагнемо надавати нові можливості для бізнесу наших клієнтів ".

Етьєн Ван Дамм, заступник генерального директора, міжнародного відділу маркетингу, Konica Minolta Business Solutions Europe, сказав: "Співтовариство користувачів дає можливість висловити проблеми, спірні питання і сподівання клієнтів. Це дозволить членам продовжувати інвестувати в продуктивні рішення Konica Minolta зараз і в майбутньому ".

Детальніше про нову групу користувачів ви можете дізнатися,  відвідавши  сайт www.PROKOM.org