ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta представляє нову серію систем продуктивного друку - AccurioPress C2070

Із запуском серії AccurioPress C2070 Konica Minolta Ukraine (Konica Minolta) представляє нову лінійку машин продуктивного друку. У ролі наступника серії bizhub PRESS C1070, - абсолютно нова серія AccurioPress C2070, що поєднує в собі високу якість та продуктивність попередніх моделей з додатковими функціями та опціями для максимальної адаптації до індивідуальних потреб споживачів. Серія апаратів також сприяє збільшенню прибутків клієнтів, створюючи безперервний і оптимізований робочий процес для розширення можливостей друку.

AccurioPrint C2060L ідеально підходить для постачальників друку  початкового рівня. Пристрій забезпечує легкий вхід у ринок цифрового друку з використанням простих фінішних пристроїв та має опціональну модульну концепцію для досягнення максимальної якості передачі кольорів. Найвища якість зображень та широкий вибір носіїв сприяють підвищенню ефективності. Для комерційних друкарень і CRD з великими об’ємами, Konica Minolta пропонує AccurioPress C2060/C2070/P. Ці прилади ідеально підходять для роботи в цифровому форматі завдяки використанню професійних фінішних пристроїв, широкому охопленню носіїв, неймовірним кольорам і стабільності позиціювання зображення.

Accurio – новий бренд Konica Minolta для продуктивного друку

Після ребрендингу програмного забезпечення для продуктивного друку AccurioPro Flux і першої цифрової машини для друку AccurioJet KM-1, серія AccurioPress C2070 стане першою лінійкою апаратів для друку, які називатимуться AccurioPrint і AccurioPress. Тепер усі професійні системи друку початкового рівня переіменовано з bizhub PRO на AccurioPrint, у той час, як AccurioPress замінює bizhub PRESS для високопродуктивних пристроїв друку. Програмні продукти AccurioPro Flux допомагають оптимізувати робочі потоки з метою прискорення процесу друку. Konica Minolta пропонує своїм клієнтам єдиний портфель рішень, який доповнює нову серію AccurioPress C2070.

Розширений пул можливих носіїв для друку та оновлене портфоліо властивостей 

Серія AccurioPress C2070 надає змогу постачальникам друку створювати бізнес-можливості за рахунок створення більшої кількості видів готової друкованої продукції. Нова серія характеризується кращою роботою з товстим папером різних типів (з покриттям чи мікрорельєфом до 350 г/м2). Окрім того, використовуючи нову касету збільшеної ємкості для подачі банерів довжиною до 750 мм, можна автоматизувати виробництво супер-обкладинок для книг чи великих буклетів з потрійним складанням. Оскільки швидкість друку конвертів подвоїлася у порівнянні з попереднім bizhub PRESS C1070, тепер друк на конвертах став більш вигідним. Новий кольоровий двосторонній сканер зі швидкістю до 240 оригіналів за хвилину дозволяє одночасне сканування двох сторін аркуша.

OpenAPI від Konica Minolta надає більше можливостей для універсального використання

OpenAPI забезпечує єдиний інтерфейс між машиною для друку Konica Minolta та іншими рішеннями для обліку, аутентифікації та сканування, такими як YSoft Safe Q і Nuance eCopy Sharescan. Більше того, IWS (Internal Web Server) дозволяє налаштовувати інтерфейс користувача відповідно до потреб оператора, що робить щоденну роботу більш ефективною.

Андре Статкус, продукт-менеджер Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH резюмує: “Завдяки модифікації, нова серія AccurioPress C2070 є надзвичайно універсальною і гарантує високу якість друку, яка повністю відповідає вимогам наших клієнтів”.

Про Konica Minolta Ukraine

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua