ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta представляє bizhub PRO 958 – нову монохромну систему продуктивного друку

Нова система друку – наступник bizhub PRO 754e – забезпечує високу продуктивність, є економічно доступною, має можливість підключення різноманітних функціональних модулів та інтеграції з програмними рішеннями та мобільними додатками. bizhub PRO 958 розроблена для відділів друку великих компаній, цифрових типографій, а також структур, що тільки розпочинають свою роботу у сфері продуктивного друку. Багатофункціональна система продуктивного друку вже у продажі з серпня 2016 року.

bizhub PRO 958 забезпечує виняткову якість друку завдяки сучасному дрібнодисперсному тонеру та роздільній здатності 1 200 x 1 200 dpi. Максимальна місткість паперу bizhub PRO 958 – 6 650 аркушів. Швидкість друку bizhub PRO 958 становить 95 стор./хв, що на 20 стор./хв вище за молодшу модель - bizhub 758. Пристрій оснащений новим двостороннім кольоровим сканером в один прохід з лотком автоматичної подачі, що вміщує до 300 аркушів. Швидкість сканування – до 240 зображень за хвилину. Лоток ручної подачі місткістю до 150 аркушів забезпечує можливість друку на носіях нестандартних розмірів, наприклад, на банерах. 

Багатофункціональний пристрій пропонує різноманітні професійні функції фінішної обробки: зшивання до 100 аркушів скріпкою, виготовлення брошур, Z-фальцювання та вставка листків. Модуль Z-фальцювання тепер встановлюється  безпосередньо у фінішер, завдяки чому пристрій став більш компактним. Окремо можна придбати зручну для оператора вертикальну панель управління, що відмінно зарекомендувала себе на старших моделях лінійки продуктивного друку. 

Відмінною особливістю нової системи друку є підтримка додатків сторонніх виробників. bizhub PRO 958 легко інтегрується з різними рішеннями завдяки власному інтерфейсу сумісному з OpenAPI від Konica Minolta, а також налагодженій системі взаємодії веб-сервера IWS та NFC – автентифікації без шкоди безпеці та різноманіттю виконуваних функцій.   

«Створюючи наші рішення, ми в Konica Minolta завжди намагаємось врахувати потреби наших клієнтів, - коментує Антре Статкус, продукт-менеджер Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH. - bizhub PRO 958 – це рішення для тих відділів централізованого друку великих компаній, які хочуть придбати функціональну, але разом з тим доступну цифрову систему для друку. Завдяки можливостям об’єднання усіх робочих процесів копіювання, друку та автентифікації  користувачів, цей багатофункціональний пристрій  прекрасно буде працювати у школах та університетах.»   

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua 

Файли:
Press_Release_958.pdf217 K