ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta планує збільшити прибуток від IT-сервісів до 465 мільйонів євро до 2020 року

На найбільшій виставці цифрових технологій CeBIT 2017 Konica Minolta Business Solutions Europe (Konica Minolta) представила стратегічний план розвитку IT-сервісів до 2020 року: до цього часу компанія очікує зростання річного обороту в даному напрямку до 465 мільйонів євро. Мова йде про сервіси, пов'язані з управлінням контентом підприємства (ECM), IT безпекою та управлінням ресурсами підприємства (ERP). Завдяки цьому компанія планує стати одним з глобальних постачальників IT-послуг.

За останні 15 років цифрова революція стала причиною фундаментальних змін в економіці і суспільстві. Konica Minolta у контексті даних тенденцій у 2014 році сформулювала власну програму трансформації - бізнес-план «TRANSFORM 2016», який визначає, якою буде компанія через три роки після завершення перетворень.


Компанія повністю переглядає свої IT- продукти і звільняє ресурси для створення нових. Задля цього Konica Minolta вже придбала ряд компаній, зокрема, Serians (Франція) і Raber + Märcker (Німеччина) і провела їх поетапну інтеграцію. Raber + Märcker працює під брендом Konica Minolta IT Solutions з 2015 року. Сьогодні близько 500 співробітників служби технічної підтримки компанії займаються виключно IT-сервісами.


За останній фінансовий рік* прибуток компанії від IT-сервісів досяг 115 мільйонів євро - це 4,8% від її загального обороту. До 2020 року Konica Minolta планує досягти показника в 350 мільйонів євро. З огляду на те, що багато компаній стають  «гібридними» (відмовляються від традійійного обладнання для друку та використовують IT-сервіси),  запланований сумарний оборот складе 465 мільйонів євро.


«Зараз у нас близько 200 000 клієнтів по всій Європі. Ми ставимо перед собою мету -  до 2020 року перетворити близько 20% потенційних клієнтів на наших дійсних клієнтів. Зараз ми повинні довести учасникам ринку, що Konica Minolta - ідеальний постачальник IT-сервісів. CeBIT - відмінна можливість представити весь спектр наших пропозицій і безпосередньо поспілкуватися з потенційними клієнтами та особами, які приймають рішення», - коментує Інді Накагава, Президент Konica Minolta Business Solutions Europe.


* Поточний фінансовий рік закінчується 31 березня 2017 року; тому актуальніші дані поки недоступні


Про Konica Minolta Ukraine


ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році.


За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю правовласників.


Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:


Наталія Коц


Олександра Борухова


Тел: +38 (044) 230-10-28


Natalya.Kots(at)konicaminolta.ua


Oleksandra.Borukhova(at)konicaminolta.ua