ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta отримала всесвітньо визнану нагороду за стабільні інвестиційні стандарти

Konica Minolta, Inc. отримала три всесвітньо визнані нагороди за соціальну відповідальність в лютому 2015 року, в яких підкреслюється зацікавленість і провідна роль компанії в стандартах сталого інвестування.

FTSE4Good Global Index, oekom research “Prime” and RobecoSAM Gold Award – ці нагороди Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) отримала в цьому році. Ці всесвітньо відомі індекси і нагороди чудові докази того, що Konica Minolta важає стабільність важливим стратегічним стовпом. «Ми раді бачити, що наші довгострокові ініціативи та зусилля відповідають високим стандартам галузі. Ми використовуємо наші ноу-хау для створення відчутно нової цінності з метою вирішення викликів, що з’являються перед нашими клієнтами і суспільством в цілому. Ось чому ми переконані, що будучи стабільною компанією, наш обов'язок створити цінність: як для суспільства, так і для себе, шляхом інтеграції зусиль для вирішення соціальних проблем та підвищення конкурентоспроможності компанії та її прибутку. Створення нової цінності - це один з основних принципів Konica Minolta у світі»,- говорить Олаф Лоренц, генеральний директор міжнародного відділу маркетингу Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH.

Глобальний індекс FTSE4Good дванадцять років поспіль

Один з найвідоміших індексів у світі за соціально відповідальні інвестиції (SRI), Глобальний індекс FTSE4Good по FTSE Group* (FTSE) у Великобританії, знову включив Konica Minolta до рейтингу. Вже дванадцятий рік поспіль, Konica Minolta отримує це визнання. В останній оцінці, Konica Minolta була удостоєна найвищого балу в області корпоративного управління, мінімізації забруднення навколишнього середовища, а також в аспекті витрат ресурсів і зміні клімату. FTSE підтверджує, що Konica Minolta отримала незалежну оцінку відповідно до критеріїв FTSE4Good і задовольнила вимоги, щоб увійти до FTSE4Good Index Series. Створений глобальною рейтинговою компанією FTSE, FTSE4Good – являю собою серію рейтингів, які призначені для сприяння інвестицій в компаніях, які відповідають глобально визнаним стандартам корпоративної відповідальності. Компанії в FTSE4Good Index Series зіткнулися з чіткими екологічними, соціальними та управлінськими критеріями, які забезпечують переваги відповідальної ділової практики.

RobecoSAM Gold нагороджує Konica Minolta за стабільні інвестиції

RobecoSam, що знаходиться в Швейцарії, є інвестиційною компанією, що зосереджена виключно на інвестиціях в галузі сталого розвитку. RobecoSAM випустила своє щорічне видання "Довідник стійкості 2015", в якому 69 компаній отримали оцінку. П'ять японських компаній, включаючи Konica Minolta удостоєні оцінки Gold Class. В оцінці цього року, Konica Minolta отримала вищу оцінку в сегменті комп'ютерів і периферійних пристроїв і в сфері офісної електроніки за свої економічні ініціативи, включаючи інноваційний менеджмент та управління ризиками, а також за екологічні ініціативи зі стратегії в області зміни клімату, екологічної політики та управління нею. Вже вдруге після 2013 року, Konica Minolta отримує премію Gold Class як одна з провідних компаній у своїй галузі. Економічні, екологічні та соціальні аспекти були критеріями для оцінки більш ніж 3000 найбільших компаній світу з фокусом на створення довгострокових цінностей.

Konica Minolta в п'ятий раз отримує "Прем'єр Статус" в дослідженні oekom

Розташований в Німеччині дослідницький центр oekom AG (oekom) є одним з провідних світових рейтингових агентств, відомий своїми міжнародно визнаними дослідженнями в області стабільних інвестицій та рейтингах стабільності. В своєму Корпоративному рейтингу 2015 oekom нагородив Konica Minolta "Прем'єр Статусом" в якості однієї з глобальних провідних компаній з корпоративної соціальної відповідальності в галузі електронних пристроїв і приладів. Компанія зберегла "Прем'єр Статус"  вже протягом п'яти років: компанія отримує "Прем'єр Статус" з 2011 року.  Компанія отримує "Прем'єр Статус", якщо вона входить до числа найкращих компаній у тому ж сегменті промисловості в загальному рейтингу.

* FTSE Group є дочірньою компанією Лондонської фондової біржі і світовим лідером в галузі надання глобальних рейтингів та аналітичних рішень. FTSE індекси широко використовуються інвесторами у всьому світі для інвестиційного аналізу, оцінки ефективності та розподілу активів.