ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta отримала нагороду RobecoSAM Silver Class

Konica Minolta, Inc (Konica Minolta) була нагороджена RobecoSAM Silver Class, світовою відзнакою за корпоративну стабільність.

RobecoSAM – інвестиційна компанія, що базується в Швейцарії і фокусується виключно на стабільному інвестуванні. RobecoSAM запрошує більш ніж 3000 найбільших світових компаній для участі в Оцінці Корпоративної Стабільності. Результати аналізуються з точки зору економічних, екологічних та соціальних показників, з акцентом на створенні довгострокових цінностей.

Нещодавно RobecoSAM випустила свій щорічний «Довідник Стабільності 2014», в якому 70 компаній були оцінені відзнакою Gold Class, 65 компаній, включаючи Konica Minolta, -  Срібним класом і 87 компаній оцінені відзнакою Бронзового класу. Чотири японські компанії, разом з Konica Minolta, були удостоєні відзнаки Срібної класу.

У всьому світі, великі інституційні інвестори стали приділяти пильну увагу не тільки фінансовим показникам, а й екологічним і соціальним зусиллям на етапі оцінки корпорації  і закладанні довгострокових стабільних відносин з нею.  В цьогорічній оцінці року, Konica Minolta отримала найвищу нагороду в комп'ютерному, периферійному та офісному сегменті за свої економічні ініціативи, включаючи інноваційний менеджмент та управління ризиками. Компанія також отримала високу оцінку за свою екологічну політику, систему управління та інші екологічні ініціативи.

Окрім відзнаки RobecoSAM Silver Class, Konica Minolta була включена до світового Індексу Стабільності, до індексу стійкості Dow Jones і RobecoSAM в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також включена до  глобального індексу  FTSE4Good від британської компанії FTSE Group, та відзначена японською компанією Morningstar за соціально відповідальне інвестування.

Крім того, компанію було занесено до списку лідерства  500 CDP  в Японії за діяльність по збереженню клімату та до індексу Японії 500 Climate Disclosure Leadership. Konica Minolta також була відзначена прем'єр-статусом від німецької компанії oekom research ї AG, однієї з кращих компаній з КСВ (корпоративної соціальної відповідальності)  у світовому сегменті.

Згідно свого комунікаційного повідомлення «Giving Shape to Ideas» Konica Minolta буде й надалі докладати зусиль, щоб стати компанією гідною підтримки і довіри суспільства, шляхом створення нових цінностей, які сприяють поліпшенню стану суспільства і ведення КСВ діяльності через широке коло підприємств.

Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, знаходиться в Лангенхагені, Німеччина. Стовідсоткова дочірня компанія Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan, є частиною Business Technologies. Є глобальним лідером в сфері IT: в організації процесів документообігу, в рішеннях цифрового продуктивного друку, в сфері бізнес консалтингу, впровадженні та управлінні системами та рішенями друку. Концепція Сервісів з Оптимізації Друку (Optimized Print Services (OPS)) поєднує консалтинг, впровадження апаратного та програмного комплексу та управління з метою оптимізації бізнес-процесів, та зниження витрат. Для ефективної підтримки клієнтів за допомогою потужних та надійних рішень Konica Minolta, як технологічний лідер, постійно інвестує  в дослідження та новітні розробки, запроваджує нові стандарти.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Ближнього Сходу, Африки (EMEA). Близько 31 000 працівників у світі (дані на червень 2012), Konica Minolta’s Business Technologies business area досягла товарообігу на рівні 5,4 МЛРД EUR в 2012/13 фінансовому році.

Для додаткової інформації: www.konicaminolta.euwww.konicaminolta.ua

Зображення продуктів: http://www.konicaminolta-images.eu