ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta отримала Гран-прі за корпоративну соціальну відповідальність й охорону навколишнього середовища

Konica Minolta Inc. (Konica Minolta) отримала Гран-прі премії міністра навколишнього середовища Японії за вклад у збереження довкілля. Konica Minolta святкує свою перемогу два роки поспіль.

Нагорода призначена компанії Konica Minolta за корпоративну соціальну відповідальність та охорону навколишнього середовища у 2016 році. Особливо міністр визначив відмінну структуру, всеохоплюючий обсяг інформації, а також впорядковане розташування даних у звітах компанії, що присвячені еко-діяльності.

Міністерство з охорони навколишнього середовища Японії разом з Глобальним форумом з навколишнього середовища щорічно проводять нагородження премією Environmental Communication Awards, що покликана мотивувати підприємства бути активними у збереженні довкілля, управлінні екологічною комунікацією та підвищенні якості інформації про свою діяльність у підтримці прийнятного екологічного стану.

Компанія Konica Minolta усвідомлює, що виклики, які спровоковані глобальними екологічними проблемами не можуть бути вирішені окремою організацією самостійно. Тому Konica Minolta працює із зовнішніми стейкхолдерами для створення нових цінностей   і спільного росту у напрямку еко-відповідальності. Зокрема, Konica Minolta активно надає інформацію про свою  глобальну діяльність і еко-досягнення у звіті корпоративної соціальної відповідальності (Konica Minolta CSR Report). Ця щорічна доповідь присвячена  виключно інформації про екологію, еко-відповідальність, екологічну політику Konica Minolta і щорічним екологічним заходам і показникам.

Згідно зі слогану “Giving Shape to Ideas” Konica Minolta прагне стати компанією, що має життєво важливе значення для суспільства і сприяє вирішенню соціальних проблем шляхом створення цінностей та своїй діяльності.

Ознайомитися зі звітами можна за посиланнями:

Звіт КСВ 2016
      
https://www.konicaminolta.com/about/csr/csr/download/2016/index.html

Екологічний звіт 2016  
        https://www.konicaminolta.com/about/csr/environment/report/index.html

 

Про Konica Minolta Ukraine 

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році.

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю правовласників.

 

 

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots(at)konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova(at)konicaminolta.ua