ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta оприлюднила звіт з КСВ за 2013 рік

Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) оприлюднила звіт з КСВ (корпоративно соціальної відповідальності) за 2013 рік, в якому розповіла про виконану роботу в галузі соціальної відповідальності бізнесу. У цьому звіті висвітлено діяльність компанії Konica Minolta, яка, для прикладу, допомогла скоротити викиди CO2 за 2012 фінансовий рік на 50% порівняно з 2005 фінансовим роком. Також в звіті представлено розрахунок загального обсягу викидів вуглекислого газу, пов'язаних з діяльністю компанії в рамках всього ланцюга постачань.

Звіт з КСВ за 2013 рік забезпечує прозорість даних у багатьох сферах. Наприклад, там представлений розрахунок загального обсягу викидів вуглекислого газу в рамках всієї діяльності Konica Minolta від початку і до кінця. Під час створення звіту враховувалися міжнародні стандарти Протоколу з парникових викидів. Викиди CO2 під час роботи всього ланцюга постачань компанії в 2012 фінансовому році склали приблизно 1507 млн. тонн. Зокрема, викиди від дій компанії, плюс непрямі викиди при споживанні придбаної електроенергії, тепла або пари в загальному склали приблизно 453 тонни, тобто близько 30% від загального обсягу. Інші непрямі викиди, пов'язані з діяльністю компанії в рамках ланцюжка постачань, включаючи виробництво товарів і використання проданої продукції, склали приблизно 1055 млн. тонн, тобто близько 70% від загального обсягу.

Konica Minolta також робить свій внесок у зниження рівня негативного впливу на навколишнє середовище протягом життєвого циклу продукту. По всьому світу були введені в дію багатогранні програми з захисту екології. При цьому, враховувалася довгострокова програма компанії Konica Minolta, Eco Vision 2050, і середньостроковий план екологічного розвитку до 2015 року, в якому було поставлено основні та специфічні цілі на цей термін. Наряду з доповіддю про хід виконання середньострокового плану екологічного розвитку, в звіті з КСВ за 2013 рік, освітлена реалізація основних трьох проектів. Це система сертифікації екологічних продуктів, система сертифікації екологічного виробництва і екологічна маркетингова діяльність.

У звіті з КСВ за 2013 рік не тільки наочно показана загальна ситуація в компанії в області екологічності, а й також наведені докладні приклади інноваційної продукції, такої як серія bizhub C554e, де використовуються перероблені матеріали (близько 40% зовнішнього корпусу). Один з таких матеріалів, перероблена суміш PC /PET, був спочатку створений шляхом рівномірного змішування продуктів переробки  - ємностей для охолодження води об'ємом в 1 галон і пластикових пляшок. Кінцевий  результат має необхідну міцність і вогнезахисні властивості, які відповідають стандартам безпеки і допускають відливання деталей у форми.

У звіті також представлений проект Konica Minolta, пов'язаний з OPS (Optimized Print Services). OPS - це поєднання консалтингу, друкарського обладнання, програмних рішень і систем документообігу, яке дозволяє ефективно створювати документи і управляти їх потоками. Дані рішення допоможуть скоротити витрати, знизити шкідливий вплив на екологію і забезпечити максимальний контроль процесів друку. Це оптимальне рішення для транснаціональних корпорацій, стратегія яких заснована на глобальному підході.

У звіті Konica Minolta представлені унікальні запити і завдання користувачів,а також пропонуються інноваційні рішення.

Незалежний аудит звіту був проведений компанією KPMG AZSA Sustainability Co. Ltd. Особлива увага приділялася викидам CO2 при постачанні, виробництві/дослідженні та розробці, а також дистрибуції, продажах, обслуговуванні та використанні продукції. Крім того, враховувалося використання енергії, утилізація відходів виробництва, викиди в атмосферу легких органічних сполук і споживання води.

Детальніше про проекти Konica Minolta в області КСВ та екологічної безпеки читайте тут:

www.konicaminolta.eu/fileadmin/content/eu/Business_Solutions/Company/CSR/CSR_Report_2013_en.pdf