ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta оголошує про розширення лінійки продукції на виставці Ipex 2014

На виставці Ipex, що проходила з 24 по 29 березня в лондонському центрі ExCel, компанія Konica Minolta розповіла про своє просування на ринки цифрового друку невеликих тиражів пакувальних матеріалів, і продемонструвала систему струменевого УФ друку KM-1 формату B2+ для виготовлення невеликих цифрових тиражів. Ця машина надає можливість комерційним друкарням розширити спектр друкарських послуг за рахунок продукції великого формату, дозволяє друкувати зі швидкістю 3300 аркушів на годину, це і: буклети з 3 або 4 фальцами, папки з кишенями, постери, графічні матеріали для реклами в точках продажу, суперобкладинки, обгортки для книжкових обкладинок і, навіть, легка упаковка. KM-1 - ідеальне рішення кольорового друку, що забезпечує швидке виконання замовлень і високу якість продукції.

Konica Minolta - постачальник систем продуктивного кольорового друку номер один, який продовжує зміцнювати свої позиції в сегменті промислового друку. На своїй прес-конференції на Ipex 2014 компанія заявила, що вона також хотіла б стати брендом номер один в цьому сегменті за обсягом продукції, що виготовляється на обладнанні компанії. На виставці Konica Minolta презентувала свою стратегію просування. Актуальні дані за фінансовий 2013 рік свідчать про те, що Konica Minolta ще більше зміцнила свою лідируючу позицію на європейському ринку промислового друку. У Західній Європі частка ринку компанії досягла 54 % за кількістю встановленого обладнання, а її позиція на східно-європейському ринку виглядає ще більш вражаючою: з часткою ринку 65 % Konica Minolta є безперечним лідером.

Також на стенді компанія продемонструвала друк етикеток з рулону на пристрої лазерного висікання етикетки зі швидкістю до 18 м/хв за допомогою машини Konica Minolta bizhub PRESS C70RLC.

Після придбання 10% пакету акцій компанії MGI Digital Graphic Technology (MGI) Konica Minolta розвиває співробітництво з нею, і демонструє на своєму стенді роботу рішення MGI, що забезпечує додаткову послугу - вибіркове струйне лакування цифрових відбитків. Це спеціалізоване рішення, що наносить об'ємне (3D) або традиційне точкове УФ-покриття, з використанням струменевої друкуючої головки, на матеріалах, що виготовлені за допомогою цифрового або офсетного друку на традиційному папері або, навіть, на більш широкому спектрі носіїв: пластик, банери та конверти.

На стенді Konica Minolta було представлено програмне забезпечення для інтеграції в існуючі системи та автоматизації робочих процесів - web-to-print, управління передачею кольору, всього 12 різних працюючих систем друку.

Серед них, вперше на Ipex, була представлена ​​машина bizhub PRESS C1100 - новий флагман кольорового друку з продуктивністю 100 сторінок на хвилину, призначений для друкарень, організацій, які надають послуги комерційної друку, і централізованих відділів компаній. bizhub PRESS C1100 буде запущений наприкінці 2014 року.

Протягом всієї виставки Ipex на стендах компанії Konica Minolta працювали експерти друкарської галузі, зокрема вони розповіли відвідувачам про те, як почати розвивати свій бізнес за допомогою додаткових послуг і цифрових технологій, на основі яких можна створити безліч робочих процесів, практичних рішень і видів продукції.

На прес-конференції Олаф Лоренц, генеральний менеджер міжнародного підрозділу маркетингу Konica Minolta Business Solutions EuropeGmbH, сказав: «Класичний цифровий бізнес комерційних і промислових друкарень пересувається з аналогової сфери до цифрової, при цьому з'являється безліч можливостей, які можуть стати основою нових напрямків бізнесу. Ринок офсетного друку, на даний момент, приносить прибуток в 107 мільярдів євро, а цифровий - поки тільки 7.7 мільярдів євро. Цифровий кольоровий друк до 2017 року повинен досягти сукупних темпів річного приросту близько чотирьох відсотків. Ґрунтуючись на цих даних, Konica Minolta вирішила посилити свою присутність на нових ринках і розширити портфель продукції - ми готові і далі працювати для друкарської галузі і, переконані, що у неї сприятливі перспективи».