ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta доповнює багатофункціональну серію bizhub запуском чорно-білих пристроїв

Konica Minolta розширює спектр успішних багатофункціональних пристроїв (БФП) п'ятьма новими чорно-білими БФП серії bizhub 224е, 284e, 364e, 454e і 554e. Вони ідеально підходять для середніх і великих робочих груп і департаментів компаній, що працюють, зокрема, у сфері публічного сектору, освітніх установ, проектних організацій, банків або страхових компаній. Чорно-білі БФП мають аналогічну функціональність, що і БФП повнокольорової лінійки, забезпечуючи зручність роботи та використання завдяки спільним можливостям і характеристикам, легкій інтеграції в робоче середовище та інтуїтивно зрозумілому управлінню.

Нові чорно-білі bizhub 224е, 284e, 364e, 454e і 554e пропонують інтелектуальні функції та вдосконалені можливості налаштування системи під окремі вимоги користувача. Водночас переваги вже успішних на ринку кольорових моделей тепер доступні і в чорно-білих пристроях. Завдяки підходу "Знаєш один пристрій - працюєш на будь-якому", аналогічні функції і простота експлуатації тепер доступні для всієї лінійки. Це є суттєвою перевагою для користувача.

 

Завдяки ємкісному екрану з підтримкою мультитач, пристроєм можна керувати подібно смартфону або планшету. Користувачам не доведеться звикати до нової системи управління - замість цього вони виграють від простоти і зручності використання, а також можливості налаштування інтерфейсу під свої потреби.

 

"Завдяки поліпшеним додаткам для наших чорно-білих пристроїв, робочий процес стане більш приємним і більш продуктивним. Опціональний вихід в Інтернет безпосередньо з панелі управління відкриває доступ до KONICA MINOLTA bizhub MarketPlace - онлайн -магазину додатків, розроблених спеціально для поліпшення і персоналізації пристрою. Також в bizhub MarketPlace можна завантажити так звану "Easy Panel" - спрощену панель управління. З її допомогою можна налаштувати полегшений інтерфейс з миттєвим доступом до найбільш популярних налаштувань, що спростить щоденні робочі завдання в офісі" - говорить Кароліні Кленке, менеджер з продукції для офісного друку в Konica Minolta Business Solutions Europe.

 

Покращена продуктивність в щоденній роботі: нові пристрої bizhub 224е, 284e, 364e, 454e і 554e характеризуються простотою використання, можливістю налаштування, інтелектуальними функціями і екологічністю.