ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta допоможе «доторкнутись до майбутнього» на Drupa 2016

Konica Minolta ласкаво запрошує відвідати Міжнародну виставку поліграфічної, паперової та пакувальної промисловості Drupa 2016 у Дюссельдорфі, Німеччина, що буде тривати з 31 травня по 10 червня 2016 року. Drupa проводиться раз на 4 роки і є найбільшим в світі міжнародним спеціалізованим ярмарком друкованої, поліграфічної та паперової промисловості.

Konica Minolta покаже відвідувачам Drupa 2016 як отримувати більше прибутку використовуючи у своїх бізнес-процесах новітні можливості та технології – все це буде продемонстровано на декількох бізнес-зонах загальною площею 2400 м2, що є однією з найбільших площадок на виставці. Бізнес-зони будуть налічувати усі компоненти продукції Konica Minolta: від індустріальних струменевих принтерів та машин для друку етикеток до власного програмного забезпечення для автоматизації процесів. Нові продукти, такі як: серія bizhub PRESS 1250e та повний комерційний запуск цифрової машини KM-1 безперечно привернуть увагу аудиторії. 

Олаф Лоренц, генеральний директор міжнародного відділу маркетингу Konica Minolta Business Solutions Europe прокоментував участь у виставці: "Наша основна мета полягає в тому, щоб передбачити потреби клієнтів і реалізувати їх, надаючи інноваційні та осмислені рішення, які допоможуть у веденні бізнесу. На Drupa ми будемо демонструвати інноваційні бізнес-концепції. Ми покажемо як допомагаємо нашим клієнтам розвивати свій бізнес і генерувати більше прибутку. З нетерпінням чекаємо відвідувачів виставки на нашому стенді, він один з найбільших, тому вони не будуть розчаровані ". 

Прес-конференція Konica Minolta відбудеться в кімнаті 7, CCD Süd, Messe Düsseldorf, 31 травня о 13.00. Останню інформацію про участь компанії Konica Minolta у Drupa 2016 можна дізнатись на спеціалізованому сайті: drupa2016.konicaminolta.eu.

Cтенд Konica Minolta - A65, що у залі 8B.

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua 

Файли:
Press_Release_Drupa_2016.pdf251 K
Посилання:

drupa2016.konicaminolta.eu