ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta ділиться своїми планами щодо участі у виставці Ipex

На виставці IPEX 14 Konica Minolta продемонструє відвідувачам, як інвестиції в розвиток друкарської галузі допомагають всій індустрії адаптуватися в умовах мінливого ринку. Компанія використовуватиме виставку в якості освітнього майданчик, на якій фахівці Konica Minolta проведуть всебічні практичні семінари, а також продемонструють актуальність струменеві технології друку, зокрема в рамках презентації нової моделі промислової машини для струменевого листового друку KM- 1, яка буде вперше представлена на виставці у вигляді серійного екземпляра.

Щодня, з 24 по 29 березня, на стенді Konica Minolta в найбільш відвідуваній зоні виставки Ipex (стенд N1 C130) виступатимуть експерти галузі Нейл Фелконер (printfuture), Меттью Паркер (print champion) і Шарлотта Грехем - Каммінг (маркетолог бізнес-сегменту з креативного агентства Ice Blue Sky). Вони продемонструють відвідувачам, як підприємства комерційного друку можуть співпрацювати з креативними агентствами в області автоматизації маркетингових послуг, що дозволить припинити розглядати вартість як єдиний орієнтир при виборі обладнання.

На прикладі нових програмних рішень фахівці Konica Minolta покажуть, як знизити витрати і зменшити складність інфраструктури, керуючи при цьому різноманіттям друкованих завдань від електронної комерції до продуктивного друку за допомогою нової лінійки - bizhub PRESS C1060/C1070.

Крім виробничих систем друку на стенді в режимі он-лайн демонстрацій будуть представлені додаткові функції, такі як: автоматизація документообігу, друк змінних даних, віддалений друк (web-to-print), управління кольором, а також маркетингові та крос-медійні додатки.

З постійно зростаючого продуктового портфоліо Konica Minolta на стенді, в рамках виставки, буде представлено 12 працюючих систем. Клієнти зможуть застосовувати ці системи в самих різних галузях: комерційний друк, упаковка, широкоформатний друк, корпоративний друк на вимогу, прямі маркетингові розсилки, а також виробництво етикеток та фотоальбомів. Найпомітнішою новинкою на виставці стане промислова машина для листового струменевого друку KM- 1, системи bizhub PRESS C1060 і C1070, а також монохромна друкарська машина bizhub PRESS 2250P. Крім того, відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з системами автоматизації документообігу та іншими до і після друкарськими рішеннями компаній - партнерів.

Konica Minolta спільно зі своїми партнерами і клієнтами візьме участь у численних заходах Ipex , в тому числі, у Світовому саміті представників друкарської галузі. 25 березня в 12:00 Олаф Лоренц, головний менеджер підрозділу з міжнародного маркетингу компанії Konica Minolta Business Solutions Europe, проведе обговорення на тему: «Чи зможе друк співіснувати з цифровими комунікаціями в майбутньому?». В якій також візьмуть участь ключові спікери Енді Барбер, генеральний директор служби гібридних поштових відправлень imail (UK Mail), Енді Фрай, директор Nova Direct, і Шарлотта Грехем - Каммінг з компанії Ice Blue Sky.

У рамках спеціальних демонстрацій і майстер-класів з крос-медійних додатків, учасники виставки зможуть ознайомитися з реальними прикладами працюючих бізнесів. Серед обговорюваних тем буде і тема друку змінних даних і web-to-print.

Пан Лоренц зазначив: «Ми хочемо гідно зустріти відвідувачів стенду Konica Minolta і показати їм, як наші зусилля з розвитку друкарської індустрії і активні інвестиції зможуть допомогти трансформувати й адаптувати їх бізнес до умов мінливого ринку. Крім демонстрації основних систем промислової друку, рішень і програмного забезпечення ми допоможемо учасникам галузі реалізувати нові ідеї, надамо їм практичну підтримку, необхідну інформацію та рекомендації, за допомогою нашої консультаційної програми з розвитку бізнесу -  Digital1234».

Як підкреслив Олаф Лоренц, «Konica Minolta активно працює на ринку промислової друку, і Ipex стане черговим ключовим кроком у залученні клієнтів і освоєнні нових областей».

Звертаємо вашу увагу, що прес-конференція компанії Konica Minolta на виставці Ipex відбудеться в понеділок, 24 березня о 12:00.

Необхідну інформацію ви зможете отримати у Коліна Хардінга, компанія Shaw Communications,  телефон: + 44 1344 7612 08, моб. телефон: + 44 7730 4354 00