ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta Business Solutions

Більш ніж 1,100 європейських партнерів відвідали European Leadership Conference (Європейську конференцію лідерства) 2013 в Барселоні.

4 листопада 2013, Барселона Konica Minolta Business Solutions - світовий лідер у кольоровому продуктивному друці і офісних рішеннях. На European Leadership Conference (ELC) в Барселоні Масатоши Матсузакі - президент і директор Konica Minolta Inc., сказав, що це було результатом злиття Konica Inc. і Minolta Inc. в 2003 році. Десять років потому, об'єднана компанія стала сильнішою, ніж коли-небудь.

На ELC 2013, в Барселоні, Кен Осуга - президент Konica Minolta Business Solutions Europe підкреслив важливість концепції Wevolution, тобто спільну еволюцію Konica Minolta та її дилерів, від постачальника апаратів до апаратно-орієнтованого постачальника послуг: «Наші клієнти все частіше стикаються з низкою фундаментальних змін в робочому середовищі, і це породжує попит на додаткові рішення, і вони продовжують йти цим шляхом.

В Konica Minolta ми зміцнили нашу лінійку IT-послуг, щоб забезпечити наших партнерів інструментом, завдяки якому вони зможуть запропонувати послуги і сервіси, пов'язані з друком своїм клієнтам».

Одним з таких прикладів є Konica Minolta Cloud (хмара), яку буде запущено в наступному році. Іншим прикладом є ряд мережевих систем збереження даних Konica Minolta.

«Наші кінцеві клієнти, як правило, власники малого та середнього бізнесу. У зв`язку з тим, що вони постійно розвиваються, все більше клієнтів, потребують наявності мережевих систем для збереження даних, але їм не хотілося б витрачати гроші на додаткових співробітників. Саме тут наші партнери зможуть запропонувати конфігурацію і обслуговування цих систем», - говорить пан Осуга. У сфері продуктивного друку Konica Minolta отримує вигоду від переходу з офсетної на цифрову технологію: «Цифровий друк не тільки дешевший в собівартості, він також робить те, чого не може офсет, наприклад: друк змінних даних або використання новітніх матеріалів», - говорить пан Осуга. «Друк на спеціальних матеріалах, відкриє нові ринкові можливості і дозволить нашим дилерам створити унікальні рішення, які відповідають конкретним потребам їх клієнтів».

Як ключовий спікер заходу, шведський економіст К'елл Нордстром переконаний, що Wevolution - це багатообіцяюча стратегія, враховуючи, що співпраця та взаємодія стають все більш важливими в усьому світі: «Я думаю, що Wevolution є сходинкою, до якої ми всі рухаємося зараз. Це відбувається практично в кожній області людської діяльності. Я думаю, що ми станемо свідками безпрецедентного випадку співпраці. Зараз ми знаходимося тільки на початку Wevolution».

Важливе місце на виставці ELC Konica Minolta, площею в 1,800 m2 було відведено демонстрації робочих процесів та програм, які генерують бізнес для партнерів Konica Minolta в різних галузях, таких як: офіс, зелений бізнес, послуги/додаткова цінність для бізнесу, а також продуктивний друк.

В секції майбутнього було представлено реалізацію віддаленої підтримки і використання мобільних пристроїв, як при підтримці, так і в експлуатації офісних систем. Останній тренд відображає глобальне збільшення мобільності співробітників з прогнозами збільшення мобільних співробітників до 1,5 млрд в 2015 році.

Ще однією цікавою областю, продуктивного друку стала автоматизація документообігу, в тому числі з інтеграцією третьої сторони, яка мінімізує втручання людини для підвищення якості та ефективності.

У відповідності з трендом Wevolution, на ELC 2013 було представлено широкий набір семінарів, розроблених, щоб допомогти партнерам розширити свій портфель послуг. Одним із прикладів став семінар, на якому експерти Google показали способи використання Інтернету для залучення потенційних клієнтів.

Про Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, заснована в Лангенхагені, Німеччина, є повністю дочірньою компанією Konica Minolta Business Technologies, Inc, Токіо, Японія. Як провідний світовий постачальник послуг в галузі ІТ, документообігу, а також цифрових рішень для друку, компанія виділяється в сфері обслуговування бізнесу, а також представляє ряд провідних світових систем друку та офісних рішень. У цьому контексті, концепція Optimized Print Services (OPS) від Konica Minoltаце вдале поєднання консалтингу, обладнання для друку, програмних рішень та систем документообігу, яке дозволить ефективно створювати документи та управляти їхніми потоками.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми підприємствами та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Об'єднує більш ніж 30,600 співробітників по всьому світу (станом на червень 2012), чистий обсяг продажів Konica Minolta Business Technologies склав понад 5,4 млрд. євро в 2012/2013 фінансовому році.

Для отримання додаткової інформації про компанію відвідайте: www.konicaminolta.eu,www.konicaminolta.ua.

Зображення продуктів доступні на: www.konicaminolta-images.eu.