ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta Business Solutions Europe підсилює основне гірськолижне спонсорство FIS

Konica Minolta розширює свою взаємодію в якості "Офіційного спонсора" зі стрибків з трампліну FIS Кубка світу в сезоні 2013-2014 року і FIS Кубка світу з лижного двоєборства в сезоні 2013-2014 року до 2015-2016 року Спонсорство FIS як одна з найбільших міжнародних спортивних федерацій, забезпечує присутність Konica Minolta на 56 гірськолижних світових подіях в одинадцяти країнах Європи та Азії.

Це вже другий сезон для Konica Minolta в якості "Офіційного спонсора" зі стрибків з трампліну FIS Кубка світу і перший сезон за Кубок Світу FIS з лижного двоєборства. Постачальник ІТ-послуг і послуг з організації документообігу має на меті розширити позитивний вплив спонсорства, що в минулому році мало за мету загальну впізнаваність бренду. "FIS спонсорство чудово підходить нашому бренду: так само, як і в стрибках з трампліна та лижному двоєборстві, ми також прагнемо до технічної точності і видатної продуктивності в нашій роботі для наших клієнтів. Крім того, ви повинні бути сміливими в стрибках з трампліну і довести свою здатність йти на довгі відстані в лижному двоєборстві - обидві якості, завдяки яким ми відомі в нашій галузі", - говорить Олаф Лоренц, генеральний директор міжнародного відділу маркетингу Konica Minolta Business Solutions Europe.

Сезон стрибків з трампліна починається 23 листопада в Клінгенталі (Німеччина) - проходять 33 змагання з лижних стрибків у 20 різних місцях в 9 країнах (Німеччина, Норвегія, Фінляндія, Швейцарія, Австрія, Польща, Швеція, Словенія та Японія) з 23 листопада 2013 по 23 березня 2014 року. Сезон лижного двоєборства починається 30 квітня в Куусамо проводиться 23 змагання в 12 різних локаціях у 7 країнах (Фінляндія, Норвегія, Австрія, Німеччина, Росія, Франція і Швеція) з 30 листопада 2013 по 16 березня 2014 року. 

Про Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, заснована в Лангенхагені, Німеччина, є повністю дочірньою компанією Konica Minolta Business Technologies, Inc, Токіо, Японія. Як провідний світовий постачальник послуг в галузі ІТ, документообігу, а також цифрових рішень для друку, компанія виділяється в сфері обслуговування бізнесу, а також представляє ряд провідних світових систем друку та офісних рішень. У цьому контексті, концепція Optimized Print Services (OPS) від Konica Minoltа – це вдале поєднання консалтингу, обладнання для друку, програмних рішень та систем документообігу, яке дозволить ефективно створювати документи та управляти їхніми потоками.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми підприємствами та дистриб'юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Об'єднує більш ніж 30,600 співробітників по всьому світу (станом на червень 2012), чистий обсяг продажів Konica Minolta Business Technologies склав понад 5,4 млрд. євро в 2012/2013 фінансовому році.

Для отримання додаткової інформації про компанію відвідайте:www.konicaminolta.eu,www.konicaminolta.ua.

Зображення продуктів доступні на: www.konicaminolta-images.eu.