ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta Business Solutions Europe оголошує про вступ на посаду нового президента

Ікуо (Інді) Накагава замінює на цій посаді Кена Осугу, який приступає до роботи в головному офісі в Токіо, Японія.

Новий президент Konica Minolta Business Solutions Europe, що вступив на посаду 1 квітня 2014 року - Ікуо (Інді) Накагава.

Компанія Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH оголосила про важливі зміни в складі ради директорів. З 1 квітня 2014 Ікуо (Інді) Накагава вступає на посаду президента компанії Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH. Він змінює на цій посаді Кена Осугу, який керував європейським підрозділом протягом трьох років. Пан Осуга переходить на посаду фінансового директора в головному офісі Konica Minolta, Konica Minolta Inc. в Токіо, (Японія).

Ікуо (Інді) Накагава почав свою кар'єру в 1982 році в Minolta Company Limited в Осаці (Японія) і успішно працює в Konica Minolta більше 30 років. За цей час він займав різні керівні посади в галузі продаж, маркетингу, корпоративного та стратегічного планування, а також посади в складі вищого керівництва в США та Азії. Останнім часом він обіймав пост президента Konica Minolta Business Solutions China (Китай).

«Стати президентом Konica Minolta Business Solutions Europe - велика честь для мене, адже в Європі у нашої компанії найвищий рівень продажів».

З 2003 по 2013 рік продажі Konica Minolta в Європі виросли з 1,3 до 2,2 мільярдів євро, що становить 67% росту. У європейських відділеннях компанії Konica Minolta зараз працює близько 9000 співробітників, а це майже в два рази більше, ніж у 2003 році.

«Ці десять років стали для компанії Konica Minolta Business Solutions Europe роками змін, інновацій і зростання, і, я впевнений, що пан Накагава буде і далі вести компанію шляхом успіху», - коментує нове призначення Кен Осуга, який багато років присвятив напрямку бізнес -технологій.

Провівши в Європі більше 15 років, три з яких він займав пост президента європейського головного офісу Konica Minolta, пан Осуга тепер покидає Старий Світ, щоб зайняти посаду фінансового директора в Konica Minolta Inc. в Токіо (Японія). На цій посаді він відповідатиме за корпоративне управління в усіх підрозділах групи компаній Konica Minolta.

Розвиваючи свій бізнес, компанія Konica Minolta Business Solutions Europe стала постачальником комплексних послуг з управління друком та документообігом на базі свого обладнання і домоглася досить вражаючих результатів  - близько 3500 клієнтів Konica Minolta в Європі уклали з компанією контракти на послуги в галузі управління друком, в рамках концепції Optimised Print Services або OPS . Система управління контентом компанії Konica Minolta займає серйозну позицію на ринку завдяки власній розробці - рішенню dokoni SUITE на базі SharePoint , яке дає можливість компаніям без проблем управляти неструктурованою інформацією. У частині управління інфраструктурою послуг ( IMS) , а також систем управління контентом ( MCS ) компанію Konica Minolta представляють спеціалізовані компанії Raber + Märcker , Serians і Koneo.

Konica Minolta продовжує вдосконалюватися у сфері своєї ключової компетенції - офісного та продуктивного друку. У 2013 році компанія посіла перше місце в Європі в сегменті повнокольорового друку (A3 + A4 формату) сектора офісного друку (20,5% , за даними InfoSource ) ; протягом багатьох років компанія з гордістю зберігає лідируючі позиції на ринку легкого і середнього продуктивного друку (41,3 % в 2013, за даними InfoSource). Konica Minolta з успіхом продовжує йти шляхом розвитку бізнесу промислового друку, створюючи нові можливості, що сприяють росту бізнесу своїх клієнтів. Серед цих можливостей консалтингові послуги, експертні знання про ринок, а також різні програми, наприклад , програма підтримки бізнесу Digital1234 або Marketing Print Management/Marketing Management Services (MPM/MMS) на базі компанії Charterhouse.