ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta bizhub 1050 для друку коротких накладів книг. Відгук клієнта CrimeaPrint.com.

У типографії CrimeaPrint.com інстальована чорно-біла продуктивна система друку Konica Minolta bizhub 1050.

На запитання, навіщо знадобилося встановлювати нову друкарську машину, якщо пропозиції на поліграфічному ринку і так перевищують попит, директор типографії CrimeaPrint.com Олександр Гуляєв відповів так:

«Обладнання сімферопольських друкарень розраховане на виготовлення великих тиражів, що не відповідає сучасним запитам клієнтів. Особливо гостро проблема друку маленьких тиражів відчувається у виробництві книг. У нашій країні дуже багато творчих людей, готових спробувати себе на письменницькій ниві, але, погодьтеся, ніхто не фінансуватиме видання книги невідомого автора. Майбутні Пушкіни і Товсті готові видати свою першу книгу за власні гроші, якщо хтось візьметься за друк  50, 100, або максимум, 200 примірників. Окрім художньої літератури, ми друкуємо і ділові видання. Це підручники, монографії, збірники наукових праць, методичні посібники, автореферати і т. д. Саме для вирішення задачі виготовлення книг малими тиражами ми і придбали bizhub 1050. Пошук відповідного постачальника забрало багато часу і сил, і зараз я з впевненістю можу сказати, що продуктивні системи друку Konica Minolta володіють найкращим співвідношенням швидкості друку, якості відбитка і собівартості одержуваної продукції».

«Варто зазначити, що Konica Minolta пропонує своїм клієнтам унікальні умови сервісу. Уклавши договір на покопійну оплату, замовник повністю знімає з себе всі проблеми, пов'язані з обслуговуванням техніки. Заміна витратних матеріалів, покупка запчастин, ремонт і планове сервісне обслуговування - все це бере на себе виробник обладнання. Типографія може зосередитися на виробництві друкованої продукції і на обслуговуванні своїх замовників. Погодьтеся, що досягти найкращого результату можна, якщо кожен займається своєю справою», - додає Олександр Гуляєв.