ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Компанія Konica Minolta отримала нагороду від японського Міністерства охорони навколишнього середовища за діяльність щодо запобігання глобальному потеплінню

Компанія Konica Minolta, Inc. в 2013 році отримала нагороду від міністра охорони навколишнього середовища Японії за діяльність щодо запобігання глобального потепління (впровадження заходів протидії). Ця нагорода вручається японським Міністерством охорони навколишнього середовища як визнання ініціатив щодо запобігання глобального потепління. Зокрема, особливо було відзначено систему сертифікації екологічних виробництв.

Грудень вважається місяцем боротьби з глобальним потеплінням. Щороку, починаючи з 1998, цього місяця Міністерство охорони навколишнього середовища вручає міністерську нагороду за діяльність щодо запобігання глобального потепління. Визнання удостоєні як окремі особистості, так і групи, які зробили значний внесок у відповідну діяльність.

«Ми дуже раді отримати цю нагороду. Вона доводить, що ми успішно рухаємося до досягнення своїх довгострокових екологічних цілей, - говорить Бенджамін Боссдорф-Циммер, менеджер команди з соціально-екологічної відповідальності у відділі міжнародного маркетингу Konica Minolta Business Solutions Europe, - Слоган компанії свідчить: «Giving Shape to Ideas». Відповідно до цього Konica Minolta підтримує інноваційні ідеї, які сприяють скороченню шкідливого впливу на навколишнє середовище».

Система сертифікації екологічних виробництв є частиною програми Eco Vision 2050, яка впроваджена  в компанії Konica Minolta. В рамках програми планується до 2050 року досягти трьох основних цілей: скоротити викиди CO2 в життєвому циклі продукту на 80 % (порівняно з 2005 роком), розвинути переробку та ефективне використання обмежених природних ресурсів, а також докласти зусиль до відновлення і збереження біологічного різноманіття. Для цього були розроблені три екологічних проекти, які приведуть до досягнення цілей. Одним з них є система сертифікації екологічних виробництв, яка дозволяє цілісно оцінювати відповідні характеристики виробничих підприємств компанії Konica Minolta. Система була створена в 2010 році. Її мета - скоротити витрати і знизити вплив на навколишнє середовище, включаючи відповідну діяльність процесу створення продукції.

Для отримання детальної інформації про проекти Konica Minolta в галузі корпоративної соціальної відповідальності, відвідайте: http://www.konicaminolta.eu/fileadmin/content/eu/Business_Solutions

/Company/CSR/CSR_Report_2013_en.pdf