ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

К2 та Konica Minolta представили нове рішення з автоматизації процесів обробки документів

Компанія К2 та Konica Minolta розробили спільний продукт на основі комплексного рішення для захоплення контенту Konica Minolta Capture і BPM-платформи K2, який допомагає сканувати і розпізнавати будь-які вхідні документи з метою подальшого запуску автоматизованих процесів (workflow) їх обробки.

Konica Minolta - японський холдинг, один з провідних світових виробників копіювальних пристроїв, БФП та іншого обладнання для друку. Сьогодні Konica Minoltа – це інноваційні рішення для корпоративного друку і документообігу. Konica Minoltа вдало поєднує консалтинг, обладнання для друку і програмні рішення, що впроваджуються і експлуатуються з метою підвищення ефективності  бізнес-процесів і економічної ефективності.

Альянс з К2 надає компанії Konica Minolta можливість пропонувати своїм клієнтам розробку і впровадження автоматизованих бізнес-додатків для обробки вхідних і вихідних документів, а також програмне забезпечення для автоматизації документообігу.

Процес узгодження платіжних документів є одним з найбільш популярних в будь-якій компанії. Як правило, цей процес є досить непрозорим, рутинним, і вимагає великого обсягу ручної роботи, що призводить до частих помилок і збільшеним термінам обробки інформації.

Спільне рішення Konica Minolta і K2 допомагає позбутися від непотрібних ручних операцій, прискорити обробку вхідної документації завдяки максимальній автоматизації всіх стадій процесу. Комплексний підхід до обробки документів допомагає автоматизувати всі етапи життєвого циклу документів: від їх отримання до узгодження й оплати.

Рішення Konica Minolta Capture здійснює захоплення та розпізнавання документів і рахунків, отриманих шляхом сканування, електронною поштою, факсом, за допомогою завантаження файлів на веб-сервер або файловий сервер, а також за прямим веб-посиланням.

Коли отриманий компанією документ пройшов реєстрацію та відсканований, з нього вилучені необхідні дані і проведена базова валідація, Konica Minolta Capture передає документ системі К2, автоматично запускаючи відповідний workflow з його погодження та обробки.

К2 забезпечує маршрутизацію документів будь-якого рівня складності, їх узгодження, процес верифікації, автоматичну оплату рахунків. Всі процеси налаштовуються залежно від задач, типу документа, який надійшов і його різних параметрів, які визначаються динамічно відповідно до потреб бізнесу.

Завдяки цим технологіям від компаній, що є світовими лідерами в своїх сегментах ринку, ви отримуєте готове рішення, яке дозволить вам:

  • Знизити витрати на обробку документів до 70%;
  • Мінімізувати ризик втрати документів;
  • Збільшити швидкість роботи;
  • Зменшити вірогідність виникнення помилок;
  • Забезпечити прозорість процесу;
  • Автоматизувати ручну обробку документів;
  • Автоматизувати процес оплати та узгодження рахунків;
  • Звільнити ресурси для виконання інших бізнес-задач.