ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Єдина команда Konica Minolta

11 липня в Києві відбувся масштабний корпоративний захід - Summer Camp 2014. Одним з головних приводів став той факт, що Коніка Мінолта Україна посіла 5-е місце як одна з кращих компаній Konica Minolta Europe в 2013 році. Тільки завдяки згуртованій роботі всього колективу ДП «Коніка Мінолта Україна» вдалося досягти таких високих результатів.

Також під час зустрічі були представлені фінансові результати роботи компанії за 2013 рік, а також за перший квартал 2014 року. Компанія Konica Minolta Inc. ознаменувала новий 2014 як рік Трансформацій. Так, для всіх співробітників були представлені глобальні плани компанії на поточний рік, а також її цілі, бачення і філософія.

Після кількох презентацій, співробітники компанії прийняли участь у тімбілдінгу і на практиці довели, що робота буде виконана більш ефективно, якщо працюєш в команді і навіть проливний дощ не став цьому на заваді.

Захід пройшов у дружній атмосфері, де кожен відчув себе частиною однієї великої згуртованої команди. Ми сподіваємося, що цей командний дух збережеться надовго і разом ми доб'ємося ще більших результатів!