ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Европейські реформи на регіональному рівні: впровадження електронного урядування на базі апарату Харківської обласної адміністрації

Впроваджена система електронного документообігу проходить тестування у Харківській обласній державній адміністрації, зокрема – у відділі по роботі зі зверненням громадян. Нововведення вже показало позитивні результати. Тепер процес, що займав декілька днів відбувається за лічені хвилини. Усі заяви, які подають в обладміністрацію мешканці регіону, надходять напряму виконавцям, які відповідають за вирішення поставлених питань. Система не тільки відповідає європейським стандартам, а й підтримується іноземними компаніями, які зацікавлені у розвитку інновацій державного урядування. Зразки технічного обладнання, необхідного для роботи у системі «Електронного урядування» надаються компанією ДП «Коніка Мінолта Україна».

"Електронний документообіг - це перший та базовий елемент електронного уряду, він є необхідний для нормального функціонування владної системи та наближує Україну до реальних умов європейського державного демократичного управління. Впровадження електронного уряду - це одна з найважливіших регіональних реформ, яка реалізується в Харківській області, - підкреслила заступник керівника області Юлія Світлична. - Новації дозволяють підвищити ефективність прийняття управлінських рішень, скоротити час на обробку документів, а також здійснювати новий рівень комунікації між бізнесом, владою та мешканцями регіону."

ДП «Коніка Мінолта Україна» надала можливість оцифровувати заяву громадянина і передавати її для обробки тому працівнику ОДА, який безпосередньо вирішує питання. Це в підсумку дозволяє мешканцям Харківської області бути впевненими в тому, що їх документи не губляться. Кожен документ заноситься до бази, йому присвоюється персональний номер для зручності,  безпеки та відслідковування його стану. Найближчим часом до електронного документообігу приєднають всі департаменти ХОДА, райдержадміністрації, а також територіальні органи виконавчої влади.

«Що стосується фінансування, то на розробку цієї програми не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів. Іноземні компанії розробили програмне забезпечення нового покоління абсолютно безкоштовно. Обладнання також було надано безкоштовно компанією Konica Minolta», - зазначила Юлія Світлична.

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій в бізнес-сфері від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua 

Посилання:

kharkivoda.gov.ua/news/79320