ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Друкарські системи Konica Minolta отримали премію BLI PRO третій рік поспіль

Відразу три друкарські системи Konica Minolta - bizhub PRESS 1052, 2250P і C1100 - нещодавно отримали нагороду від лабораторії Buyers Laboratory LLC (BLI) як «Видатні пристрої» в категоріях продуктивного монохромного друку малих і середніх обсягів, монохромного друку середніх і великих обсягів і кольорового друку середніх обсягів, відповідно.

Konica Minolta Business Solutions Europe отримує ці престижні нагороди ось уже третій рік поспіль. Продуктивність наших систем справила на журі BLI дуже сильне враження. Девід Світнем, глава європейської лабораторії BLI і фахівець з науково-дослідних послуг, охарактеризував bizhub PRESS C1100 як «систему з видатним виконанням у всіх видах операцій», а bizhub PRESS 2250P він назвав «вельми функціональною та економічної системою». Піт Еморі, менеджер BLI з лабораторного тестування, відзначив в bizhub PRESS 1052 «чудове поєднання найбільш важливих характеристик для продуктивного монохромного друку».

«Ми дуже пишаємося тим, що система PRESS 1052 була удостоєна 5-зіркового рейтингу від BLI за продуктивність», - говорить Майкл Мёлбек, старший менеджер підрозділу продуктивного друку Konica Minolta Business Solutions Europe. «Премії BLI PRO за PRESS 2250P і PRESS C1100, що отримали  високі оцінки у всіх категоріях, також доводять, що наші системи продуктивного друку відповідають найвищим вимогам замовників».

«Чудове поєднання характеристик»

Система bizhub PRESS 1052 з продуктивністю 105 стор./хв.. була удостоєна нагороди BLI PRO 2015 в категорії «Видатний пристрій для продуктивного монохромного друку малих і середніх обсягів». Лабораторія BLI провела близько 20 тестів на швидкість роботи, і ця система отримала найвищий, 5-зірковий рейтинг за продуктивність, перевершивши своїх конкурентів за рахунок збереження темпів роботи при перемиканні між декількома лотками подачі і при друці вставок на крейдованому папері. «Вона не тільки показує відмінну продуктивність», - вважає Піт Еморі, - «... вона також дозволяє працювати з дуже широким діапазоном носіїв, а завантаження паперу і ємність вихідних лотків настільки велика, що машина може працювати без участі оператора близько 8 годин».

«Видатне виконання в усіх видах операцій»

Система bizhub PRESS C1100 з продуктивністю 100 стор./хв.. отримала найвищі оцінки у всіх категоріях експлуатаційних випробувань продуктивних систем. Завдяки цьому вона стала переможницею в категорії «Видатний пристрій промислового кольорового друку середніх обсягів». PRESS C1100 - одна з кращих систем продуктивного друку, що проходила випробування BLI - за результатами тестування  в усіх категоріях її оцінки були не нижче 4,5 з 5. «bizhub PRESS C1100 відмінно підійде для компаній, що займаються кольоровим продуктивним друком, якими б не були їх пріоритети - продуктивність, якість зображення, робота з носіями або простота використання», - вважає Девід Світнем. «Ця продуктивна система була однією з небагатьох, які отримали найвищий, 5-зірковий рейтинг BLI за сталість кольору в тиражі, чіткість тексту і акуратність ліній. Пристрій перевершив своїх найближчих конкурентів при друці на аркушах формату A3 і більше».