ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Другий рік поспіль Коніка Мінолта увійшла до індексу сталого розвитку Доу-Джонса в світі (Dow Jones Sustainability World Index)

Konica Minolta здобула найвищу відзнаку в економічному секторі

 

Konica Minolta другий  рік поспіль було відзначено, як найбільш стабільну компанію, за індексом сталого розвитку Доу-Джонса в світі, з урахуванням економічних, екологічних та соціальних показників.

Індекс сталого розвитку Доу-Джонса (DJSI) ― є першим світовим показником стабільності компанії, що надається швейцарською інвестиційною компанією  RobecoSAM, а також з урахуванням американського фондового індексу S&P Доу-Джонса, для оцінки стабільності компанії,  враховуючи економічні, екологічні та соціальні показники. В щорічному світовому звіті DJSI серед 2500 компаній було обрано лише 333, які були включені до світового індексу сталого розвитку Доу-Джонса.

Лідируючі позиції Konica Minolta вже неодноразово були відзначені індексом сталого розвитку, так, компанія вже п’ятий рік поспіль отримує високу відзнаку Доу-Джонса в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Цього року Konica Minolta  здобула найвищу відзнаку в сегменті комп’ютерів і периферійних пристроїв, а також офісної техніки за свої економічні ініціативи, включаючи інноваційний менеджмент та управління ризиками. Компанію також було оцінено за екологічну політику, методи управління та інші екологічні ініціативи. 

В основі корпоративного управління Konica Minolta лежить раціональний підхід, компанія не тільки задовольняє потреби клієнтів, а й стрімко розвивається.

Особливу увагу Konica Minolta приділяє питанню захисту навколишнього середовища, так, компанія в своїй роботі успішно впроваджує інноваційні технології, які сприяють вирішенню багатьох екологічних проблем.

Відповідно до філософії менеджменту «The Creation of  New Value», метою Konica Minolta є управління компанією в гармонії з суспільством та навколишнім середовищем. Так, в рамках екологічного проекту Eco Vision 2050, Konica Minolta поставила перед собою сміливі завдання, які охоплюють такі важливі питання, як заходи щодо запобігання глобального потепління, підтримка проектів з утилізації сміття, скорочення ризиків пов'язаних з викидами хімічних речовин, а також відновлення та збереження біорізномаїття форм життя на Землі.

 «Ми дуже пишаємось тим, що вже другий рік поспіль Konica Minolta увійшла до найбільш престижного і важливого індексу стабільності в світі, це підтверджує наш високий рівень розвитку, як соціально відповідальної компанії», ― розповідає Бенджамін Босдорф-Зімер , менеджер команди з стабільності,  міжнародного підрозділу з маркетингу Konica Minolta Business Solutions Europe.

«Ця нагорода надихає та мотивує нас продовжувати наполегливо працювати над реалізацією високо поставлених цілей. Найголовнішим є те, що за допомогою наших продуктів, наші клієнти можуть заспокоїти свою совість та зробити свій внесок в збереженні навколишнього середовища, адже вся наша продукція направлена на зниження витрат зі споживання енергії».

Враховуючи всю силу технічного прогресу, Konica Minolta розвинула та впровадила  екологічно дбайливі продукти, які відповідають чітким вимогам світових екологічних маркувань, таких як енергоефективність, а також можливість використання матеріалів придатних до повторного використання. Шістнадцять моделей bizhub БФП (багатофункціональний пристрій) були відзначені Американською нагородою  EPEAT* «Золотим» статусом**.  Вizhub  Konica Minolta серії: C224e, C284e, C364e, C445e, C554e, а також: C654e/C754e ― перші тонери в основі багатофункціональних пристроїв, які відповідають критеріям Німецької компанії Blue Angel Mark (RAL-UZ 171).

Варто зазначити, що окрім світової та Азіатсько-Тихоокеанської відзнаки стабільності DJSI, Konica Minolta також було включено до глобального індексу FTSE4Good в Британії.  Компанія також отримала «Золотий клас» від інвестиційного агентства Robeco SAM, а також прем'єр-статус німецької дослідницької компанії oekom AG, однієї з найкращих компаній у сфері КСВ в міжнародному сегменті підприємства.

Згідно з комунікаційним повідомленням «Giving Shape to Ideas», Konica Minolta вважає своїм покликанням залишатися незамінною для суспільства, гідною його підтримки і прагне й надалі розвиватися, зміцнюючи свої позиції на світовому рівні.

* EPEAT: Електронні продукти для екологічної оцінки

** За станом на 16 вересня 2013 року

Для ознайомлення з роботою зі сталого розвитку Konica Minolta відвідайте:

https://www.konicaminolta.eu/en/business-solutions/sustainability/social-sustainability/social-sustainability.html

Про Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, заснована в Лангенхагені, Німеччина, є повністю дочірньою компанією Konica Minolta Business Technologies, Inc, Токіо, Японія. Як провідний світовий постачальник послуг в галузі ІТ, документообігу, а також цифрових рішень для друку, компанія виділяється в сфері обслуговування бізнесу, а також представляє ряд провідних світових систем друку та офісних рішень. У цьому контексті, концепція Optimized Print Services (OPS) від Konica Minoltа – це вдале поєднання консалтингу, обладнання для друку, програмних рішень та систем документообігу, яке дозволить ефективно створювати документи та управляти їхніми потоками.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми підприємствами та дистриб'юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Об'єднує більш ніж 30,600 співробітників по всьому світу (станом на червень 2012), чистий обсяг продажів Konica Minolta Business Technologies склав понад 5,4 млрд. євро в 2012/2013 фінансовому році.

Для отримання додаткової інформації про компанію відвідайте:

 www.konicaminolta.eu,www. http://www.konicaminolta.ua/konicaminolta.ua.