ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

ДП «Коніка Мінолта Україна» виступила в якості головного технічного партнера на Ярмарці вакансій Kyiv Post 2014

13 вересня 2014 в Києві пройшла щорічна Ярмарка вакансій від англомовного видання Kyiv Post, яку відвідали понад 1000 претендентів. Kyiv Post традиційно проводить Ярмарку вакансій, з метою сприяння компаніям в пошуці професійного персоналу, а молодим і талановитим спеціалістам надає можливість розпочати або продовжити свій кар'єрний шлях. Компанія ДП «Коніка Мінолта Україна», в рамках участі у заході, виступила в якості головного технічного партнера, надавши безкоштовні послуги для всіх учасників з друку і копіювання документів.

На виставці був встановлений центр друку Konica Minolta, де наші фахівці не тільки допомагали учасникам роздрукувати файли і резюме, а також демонстрували сучасні рішення по друку з мобільних пристроїв. Дане рішення викликало неабиякий інтерес у відвідувачів, адже завдяки програмі Page Scope Mobile від Konica Minolta потрібно було лише завантажити додаток на свій мобільний телефон або планшет, і за кілька хвилин роздрукувати файл безпосередньо зі свого пристрою. Також на заході була встановлена ​​наша флагманська модель - багатофункціональний пристрій bizhub c224e, з високою продуктивністю друку в 22 сторінки за хвилину.

Водночас Konica Minolta презентувала свої програмні рішення в сфері управління електронним документообігом, тим самим викликавши великий інтерес у компаній-учасників виставки, серед яких були такі великі компанії як: НАК «Нафтогаз України», ДТЕК, DANONE, METRO, LEROY MERLIN, NOVUS та інші.