ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

ДП «Коніка Мінолта Україна» ― в каталозі «Полиграфия Украины»

ДП «Коніка Мінолта Україна» взяла участь в ювілейному каталозі «Полиграфия Украины» з іміджевою рекламною моделлю. Каталог містить розгорнуту інформацію про всіх суб’єктів поліграфічного ринку України – друкарні, постачальників устаткування, витратних матеріалів та паперу.

Редакція «Поліграфії України» щороку готує розгорнуті бази даних учасників поліграфічного ринку та додатково актуалізує їх. З цього унікального видання можна дізнатися інформацію про друкарні всіх способів друку – офсетного, цифрового, трафаретного, флексографічного тощо. Відповідно, і користувачі каталогу – це насамперед представники друкарень, а також чисельні замовники поліграфічної продукції і, власне, дистрибутори устаткування та матеріалів. Отже, у цьому виданні поєднано інтереси багатьох категорій користувачів.

Дані про ДП «Коніка Мінолта Україна» вміщено у трьох останніх розділах, а в аналітичних рубрикаторах каталогу наведено детальну інформацію по кожній позиції з нашої програми постачання.

Шукайте довідник «Поліграфія України» на виставках T-Rex/Rex, Rema Days, B2B Show або звертайтеся безпосередньо до редакції журналу Print+.

 

Про Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, заснована в Лангенхагені, Німеччина, є повністю дочірньою компанією Konica Minolta Business Technologies, Inc, Токіо, Японія. Як провідний світовий постачальник послуг в галузі ІТ, документообігу, а також цифрових рішень для друку, компанія виділяється в сфері обслуговування бізнесу, а також представляє ряд провідних світових систем друку та офісних рішень. У цьому контексті, концепція Optimized Print Services (OPS) від Konica Minoltаце вдале поєднання консалтингу, обладнання для друку, програмних рішень та систем документообігу, яке дозволить ефективно створювати документи та управляти їхніми потоками.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена ​​дочірніми підприємствами та дистриб'юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Близького Сходу і Африки. Об'єднує більш ніж 30,600 співробітників по всьому світу (станом на червень 2012), чистий обсяг продажів Konica Minolta Business Technologies склав понад 5,4 млрд. євро в 2012/2013 фінансовому році.

Для отримання додаткової інформації про компанію відвідайте:

www.konicaminolta.eu,www. konicaminolta.ua.