ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

ДП «Коніка Мінолта Україна» і компанія «Mondi» провели спільну конференцію для поліграфістів - Professional Printing Portfolio 2014.

27 листопада в конференц залі готелю Radisson Blu пройшов спільний захід компаній Konica Minolta і Mondi. Ця конференція стала прикладом співпраці двох лідерів ринку: постачальника носіїв для поліграфії та постачальника якісного обладнання для повнокольорового цифрового друку.

Представники компанії Mondi презентували повне портфоліо паперів для друку, а також розповіли про тренди на ринку паперу, не залишивши без уваги труднощі поліграфістів в Україні, про які розповів головний редактор журналу PrintPlus - Ігор Агарков.

Під час своєї презентації компанія Коніка Мінолта продемонструвала повну лінійку кольорових і ч/б апаратів для продуктивного друку, про які розповів продукт- спеціаліст компанії - Григорій Матрук. Григорій представив аналітичні дані ситуації на ринку за даними Infosource за  1, 2 і 3 квартал 2014 року, згідно з якими Konica Minolta як і раніше займає лідируючу позицію в сегменті продуктивного друку.

Однією з головних подій вечора стала презентація нового апарату Konica Minolta bizhub PRESS С1060, на якому було продемонстровано друк на різних типах паперу Mondi. Варто відзначити високу продуктивність нової моделі та її можливість друку на папері щільністю від 250 до 350 г/м2.

По завершенню презентації компанія ДП «Коніка Мінолта Україна» провела круглий стіл з лідерами цифрової поліграфії та VIP клієнтами серед яких були присутні: Боженко Сергій Миколайович  (власник проекту  www.vizitka.com),  Храмов Олексій Юрійович (видатництво «Фенікс» та друкарня «Софія»), а також Володимирський Тимур Борисович (друкарня «START-поліграф»). Вони розповіли, як в умовах жорстокої конкуренції та дійсно складної ситуації на українському ринку можна побудувати успішний цифровий бізнес. Також вони поділилися особливостями свого бізнесу, адже кожен з них є «новатором» в своєму сегменті, адже вони відійшли від традиційної моделі та запропонували абсолютно новий продукт для українського ринку поліграфії.

Головну увагу в своєму бізнесі вони акцентують на виготовленні рекламної продукції, яка має додатковий функціонал, так наприклад був представлений календар з цікавим дизайном, який був надрукований на цифровому апараті Konica Minolta bizhub PRESS С1060.

Сьогодні український ринок цифрового друку переживає не найкращі часи, саме тому  дуже важливо розуміти необхідність пошуку нових шляхів до ведення бізнесу, що на власному прикладі продемонстрували учасники круглого столу.

Традиційно фінальна частина заходу завершилася розіграшем цінних призів.

Головний приз - лазерний принтер Konica Minolta bizhub 20P отримала компанія «Експрес Папір», з чим ми їх і вітаємо!