ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

dokoni FIND від Konica Minolta - пошук корпоративних даних «в один клік»

dokoni FIND – програмне рішення, що є універсальною пошуковою системою у внутрішній мережі компанії. Додаток підключається до локальної мережі, звідки автоматично додає всю інформацію в один Універсальний Індекс (Universal Index) з усіх структурованих і неструктурованих джерел зберігання інформації та здійснює пошук потрібних даних на вимогу користувача. Працюючи з єдиної точки доступу, але з усією системою загалом, dokoni FIND знаходить потрібні документи з-поміж усіх доступних баз даних, сховищ та є сумісним з більше ніж 350 популярними форматами файлів.

Програмне забезпечення суттєво економить час співробітників, який вони витрачають на довготривалі пошуки потрібних документів вручну. dokoni FIND надає доступ до контенту працівникам компанії в будь-якому місці, в будь-який час та збільшує загальну ефективність робочого процесу. 

З dokoni FIND, всі доступні дані компанії (з SharePoint, робочого столу, вкладень електронної пошти, відсканованих файлів, заміток, CRM-записів або хмарних додатків) стають миттєво досяжними з одного інтерфейсу (в тому числі віддалено з мобільних пристроїв). Таким чином, користувачі можуть бачити відповідні документи без необхідності змінювати логін та пароль або переключатись на інші програмні додатки. Вони також можуть отримувати інформацію без введення тегів, точних назв файлів, шляху розміщення. Всі користувачі можуть отримати доступ виключно до інформації, яку вони уповноважені бачити, а після пошуку дані залишаються там, де вони зберігалися.

«Dokoni FIND дозволяє працювати за звичайним принципом - тільки швидше. Не потрібно витрачати цінний робочий час на пошук інформації, оскільки програмне забезпечення дозволяє «в один клік» віднайти все, що потрібно користувачу. Мова йде про зміну самого способу роботи з даними,» -  підсумовує Жан-Бернд Сандерман, продакт-менеджер програмних додатків міжнародного відділу маркетингу Konica Minolta.

У партнерстві  з Konica Minolta над розробкою та запуском dokoni FIND працювала компанія VirtualWorks – постачальник програмного забезпечення зі штаб-квартирою в місті Бока-Ратон, Флорида. Фірма розробляє, продає та підтримує програмні продукти, що дозволяють малим і середнім підприємствам знаходити, організовувати і управляти корпоративною інформацією та даними.  

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua