ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

CeBIT 2016: Konica Minolta демонструє можливості цифрової трансформації компаній за допомогою сучасних рішень управління корпоративним контентом

Konica Minolta Business Solutions (Konica Minolta) розробила свій сервіс управління контентом та продовжує розширювати компетенції в управлінні корпоративним контентом (Enterprise Content Management, ECM). Свої найсучасніші бізнес-рішення Konica Minolta покаже під час найбільшої IT-виставки у світі - CeBIT, що буде проходити з 14 по 18 березня цього року в Ганновері, Німеччина. Як один із постачальників консалтингу у галузі документообігу та управління інформаційними потоками, Konica Minolta пропонує відвідувачам CeBIT демонстрацію типових робочих процесів управління корпоративним контентом цифрової ери у реальному часі та покаже як впроваджувати ці рішення у бізнес. Konica Minolta буде знаходитись в павільйоні 3, стенд Н17.

Компанії все частіше стикаються з інформаційним  перевантаженням і  постійно зростаючою кількістю документів. Це призводить до деструктуризації даних. Як наслідок, науково-дослідні інститути вважають, що співробітники витрачають до 50 відсотків свого робочого часу на пошук конкретної інформації. Крім того, кожен 14-й документ губиться в потоці даних. Управління корпоративним контентом справляється з цими викликами. Компанії, які використовують ЕСМ рішення для своєї цифрової трансформації мають незрівнянно вищу ефективність, структурованість та продуктивність роботи в кожному відділі.  

«Konica Minolta усвідомлює необхідність цифрової  трансформації компаній та прагне розвивати бізнес своїх клієнтів фокусуючись на їх цифрових робочих процесах в кожному з підрозділів», - пояснює Олаф Лоренц, генеральний менеджер з міжнародного маркетингу Konica Minolta. «Ми з нетерпінням чекаємо на презентацію наших рішень управління корпоративним контентом нашим клієнтам».

Гаслом Konica Minolta для цієї виставки є «Ви хочете перейти на цифровий контент. Ми зробимо це для Вас». Відвідувачі CeBIT отримують можливість випробувати симуляцію процесів в таких галузях як: управляння електронною поштою, управління контрактами, обробка особистих даних, робота з рахунками тощо. На своєму стенді Konica Minolta буде показувати як управління корпоративним контентом, ЕСМ-системи  можуть бути інтегровані у різні типи робочих процесів: від електронного документообігу до роботи з архівами. 

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій в бізнес-сфері від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Boruhkova@konicaminolta.ua 

Посилання:

cebit2016.konicaminolta.eu