ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Багатофункціональні пристрої Konica Minolta bizhub C368 та bizhub 287 отримали відзнаку «Вибір 2016» від Buyers Laboratory LLC (BLI)

Buyers Laboratory LLC (BLI) присудила компанії Konica Minolta відзнаку «Зимовий Вибір BLI 2016» (BLI Winter Pick Award 2016) за багатофункціональні пристрої формату А3 bizhub C368 та bizhub 287. Ці моделі виділяються завдяки різноплановості та витривалості, нагороджені за «продуктивність», «драйвери з можливостями кастомізації» і «мобільний друк». В якості незалежної компанії, що оцінює офісне обладнання та додатки до нього, BLI проводить нагородження двічі на рік за визначні продукти і програмні рішення.

bizhub C368 та bizhub 287  - різноманітність та довговічність

Багатофункціональні пристрої с368 та bizhub 287 забезпечують комфортну роботу в офісі і за його межами. «Ці моделі дають можливість користувачам працювати так, як їм зручно з інтуїтивними драйверами і вибором з трьох різних інтерфейсів, що базуються на персональних уподобаннях», - говорить редактор BLI Джордж Миколай. Крім того, пристроями bizhub с368 та bizhub 287 легко управляти. BLI високо оцінили панель управління, що може бути індивідуально налаштована під процеси, які часто використовуються персоналом. Також, можливий друк на БФП зі своїх мобільних пристроїв. «Якщо врахувати надійність, продуктивність, можливість друку декількох типів файлів, швидкість виходу копій, кольорове сканування, то розумієте, що маєте надзвичайно функціональні пристрої, що справляються з надскладними завданнями друку», - додає Джордж Миколай.

BLI нагороджує продукти та програмні рішення в офісному сегменті

BLI визначає переможців в офісному обладнанні та програмному забезпеченні двічі на рік (влітку та взимку). Також відзначаються продукти, які витримують унікальний тест витривалості BLI, вони отримують відзнаки «Рекомендовано» та «Найвища Рекомендація». Більше, ніж 50 років покупці та спеціалісти з IT довіряють BLI та користуються їх висновками при виборі продукції. 

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій в бізнес-сфері від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua