Konica Minolta

Україна

  • Українська

Giving Shape to Ideas

Напрями Бізнесу

Корпоративна інформація

Наша мета полягає в тому, щоб дізнатись, про що думають наші клієнти; зрозуміти їх потреби з їх точки зору; вирішити виклики, з якими стикається їх бізнес - даючи форму ідеям, які створюють краще майбутнє для всіх.

ЗМІНИТИ ВИБІР

Галузі бізнесу компанії «Коніка Мінолта»

Konica Minolta Business Technologies, Inc. - Бізнес-рішення

Оскільки зображення можуть швидко передавати інформацію у дуже зрозумілій й зручній формі, роль візуальної інформації у робочому середовищі важко недооцінити. Рішення Konica Minolta для офісу стають дедалі більш актуальними в еру інформатизації, діджиталізації та розвитку інформаційно-орієнтованого суспільства, підвищуючи ефективність роботи в офісі та роблячи умови для неї більш сприятливими.

Систематизація документів, мережеві функції та повнокольоровий друк стають майже необхідними в бізнесі, який прагне "йти у ногу з часом", це й сприяє розширенню можливостей офісної техніки, появі нових багатофункціональних пристроїв, програмних продуктів, пов'язаних із обробкою зображень та управління документами.

Саме ця галузь бізнесу представлена компанією в Україні та включає у себе: сервіси для офісу (розробка, виробництво та продаж БФП, програмного забезпечення, витратних матеріалів, надання консультацій) й комерційний та промисловий друк (розробка, виробництво та продаж цифрових систем для друку, промислових струменевих принтерів, витратних матеріалів та програм рішень, надання консультацій).

Konica Minolta Sensing, Inc. - Вимірювальні засоби

Розробка, виробництво і продаж вимірювальних приладів, лінз для промислового і професійного використання.

Konica Minolta Medical & Graphics, Inc. - Медичне обладнання

Розробка, виробництво, продаж і надання послуг візуальної діагностики (діагностичні рентгенівські та ультразвукові системи).

Konica Minolta Planetarium Co., Ltd. - Планетарій

Розробка, виробництво та продаж обладнання для планетаріїв, що використовуються у повнорозмірних відеопроекціях, комп’ютерній графіці та інших мультимедійних засобах.

Konica Minolta Opto, Inc. - Оптичні технології

Розробка, виробництво і продаж TAC-плівок, що використовуються у рідкокристалічних дисплеях, органічних світловипромінювальних діодах (OLED) освітлення, функціональних плівках.