Konica Minolta

Україна

  • Українська

Giving Shape to Ideas

Бренд

Корпоративна інформація

Наша мета полягає в тому, щоб дізнатись, про що думають наші клієнти; зрозуміти їх потреби з їх точки зору; вирішити виклики, з якими стикається їх бізнес - даючи форму ідеям, які створюють краще майбутнє для всіх.

ЗМІНИТИ ВИБІР

Бренд Konica Minolta

Бренд Konica Minolta реалізується шляхом чотирьох унікальних характеристик: широкої технічної бази, що охоплює всі сфери обробки та відтворення зображень, прагнення до створення високоякісних продуктів та послуг, унікальним продуктам, що розроблені за допомогою інтегрованих технологій, маркетинговим послугам, які задовольняють споживацькі потреби та сприяють успішності продажів.

Лого компанії є поєднанням цінностей та назви компанії. Лого складається з символу (знаку глобуса) та логотипу.

km_logo

Символ

Символ зображає Землю та означає всеохоплюючу діяльність Konica Minolta із задоволення потреб клієнтів по всьому світу. Еліптична форма є символом надійності, безпеки та гармонії. П'ять ліній являють собою світлові промені та означають високі компетенції компанії в області обробки зображення. Синій колір символізує творчість та інновації.

Логотип

Логотип символізує правильність підходу та якість надання послуг компанії в області обробки зображень, а також рішення, що ми пропонуємо клієнтам, вирішуючи потреби їх бізнесу.