Konica Minolta

Україна

  • Українська

Giving Shape to Ideas

Наші співробітники

Кар'єра

Ми розуміємо, що основне джерело успіху компанії - наші віддані й талановиті співробітники, які прагнуть брати на себе відповідальність, осягати нові вершини і готові бути ініціативними, - іншими словами, в Konica Minolta ми вважаємо своїх співробітників найціннішим капіталом!

ЗМІНИТИ ВИБІР

Наші співробітники

Наталія Пшенична, керівник відділу адміністрації

“КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА” – це моє перше і єдине місце роботи, де я працюю вже понад 14 років. На мій погляд - це ідеальне місце для побудови кар’єри. Так, щойно закінчивши навчання у вищому навчальному закладі, мені пощастило потрапити в цю компанію – в компанію, перш за все, професіоналів. Саме тут я навчилася не боятися труднощів, професійно зростати, постійно навчатися і самовдосконалюватися, отримувати новий досвід, завдяки чому мій шлях в компанії є досить успішним: від адміністратора відділу логістики до керівника відділу, а сьогодні – до керівника відділу адміністрації.
“КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА” приділяє особливу увагу динамічному розвитку і професійним навичкам кожного, а також підтримці позитивного корпоративного духу та забезпеченню комфортних умов праці в компанії. Робота в Konica Minolta Ukraine відкриває широкі можливості для отримання знань та досвіду, які дозволять із упевненістю дивитися в майбутнє.

Леонід Чабак, інженер технічного обслуговування

Konica Minolta - це компанія зі світовим ім'ям. Коnica Minolta - це компанія, в якій працюю я!
Я кожен день відчуваю високий рівень професіоналізму та підтримку своїх колег. Сучасні технології, високий рівень послуг, що надаються Konica Minolta змушують нас постійно рухатися вперед, розвиватись, навчатись, удосконалювати свою майстерність.
Хочу зауважити, що для мене ця компанія - не тільки можливість стати професіоналом у своїй справі, не тільки робота, що дає можливість заробити та забезпечити стабільність, але набагато більше!