Системи відеоспостереження для логістичних компаній

Оптимізуйте логістичну безпеку на всіх своїх локаціях

Інтелектуальний відеонагляд для бездоганної логістики


Бажаєте оптимізувати функції відеонагляду за логістикою та захистити свої логістичні об’єкти та процеси? З використанням ситеми відеонагляду для покращення існуючої системи безпеки та моніторингу, ви зможете контролювати всі переміщення на своєму підприємстві та захищати логістичні потоки як ніколи раніше.

Перш за все варто переконатися, що обраному вами партнеру можна довіряти. Сучасні комерційні об'єкти, як-от склади, потребують жорсткої політики безпеки та оптимізованих логістичних процесів  для уникнення пошкоджень або втрат товарів, систем і даних. 


Надійна система відеонагляду MOBOTIX розроблена для інтернету речей або IoT (Internet of Things). Завдяки використанню зашифрованого зв'язку, логістична система MOBOTIX гарантує кібербезпеку,  має неперевершену пропускну здатність та наділена сучасними функціями безпеки та моніторингу.


З метою запобігання пошкодженням, крадіжкам, втратам і неправильному поводженню з товарами, усі логістичні об’єкти вашої організації потребують відеонагляду.

Системи відеонагляду для логістики

Системи відеонагляду для логістики

Включіть відеонагляд до стратегічного міксу компанії

Камери спостереження MOBOTIX пропонують цілий ряд функцій і можуть бути повноційним логістичним інструментом. Камери вже доступні для IoT (Інтернету речей, Internet of Things). Вони забезпечують інтелектуальну автоматизацію процесів, вимірюють температуру, покращуючи моніторинг механізмів у місцях розташування, ваші можливості управління та контролю, а також захищають від ризику значного збитку для вашого бізнесу. MOBOTIX - це надійна конструкція, захищена від атмосферних впливів, що дає можливість надійного та безпечного використання камер на відкритому повітрі цілий рік. MOBOTIX забезпечує максимальний рівень покриття з використанням мінімальної кількості камер (Hemispheric Technology, технологія півкулі). Камери виготовляються в Німеччині, мають високу якість та максимальну надійність.

Обладнання
hardware icon
MOBOTIX x6 series

Якщо вам потрібно зафіксувати відеодані з високою роздільною здатністю, інноваційні камери серії MOBOTIX x6 - це розумна інвестиція. Вона відкриває широкий спектр нових варіантів застосування та інтеграції для задоволення потреб будь-якого замовника. Обладнання пропонує захоплюючі функції, децентралізовану концепцію, зниження загальних витрат на відеонагляд та технологію Hemispheric. Камери серії MOBOTIX x6 гарантують чудову якість зображення. Це високоякісний та кібербезпечний продукт.

Програмне забезпечення
software icon
Video Management System (VMS)

MxManagementCenter (MxMC) - це потужна та зручна система управління відеонаглядом, або Video Management System, з вбудованим ітелектом. Систему можна інтуітивно використовувати на комп'ютерах Windows та Apple – тому сервер для управління не потрібен.

Сервіси
service icon
Консалтинг

Спостереження з урахуванням конкретних потреб вашої компанії. Наші послуги з консалтингу включають оптимізацію та покращення всієї вашої відеоінфраструктури, в тому числі проведення опитування та аналіз.

MOBOTIX: німецька якість

MOBOTIX: німецька якість

MOBOTIX розробляє і виробляє IP-відеосистеми, а також програмне забезпечення для аналізу та обробки відео в Німеччині з 2000 року. 


Продукція MOBOTIX вирізняється високим рівнем надійності. Перед постачанням усі зовнішні камери проходять стрес-тест за температури від -30 до +60° С. У їх конструкції відсутні такі додаткові компоненти, як системи обігріву або охолодження і рухомі частини (наприклад, автоматична діафрагма), отже вони практично не потребують обслуговування. 


У обладнанні MOBOTIX усе оптимально узгоджене між собою - від карти пам’яті microSD з можливістю керування простором зберігання, звуку в форматі HD (мікрофон і динамік) з VoIP-телефонією і до програмного забезпечення для розпізнавання руху без помилкових спрацьовувань та аналізу відео, а також професійної системи обробки відео, яка не потребує ліцензії. 


Завдяки децентралізованій архітектурі центральний комп’ютер не потрібен і навантаження на мережу мінімальне. Інтелектуальні камери MOBOTIX самі обробляють і зберігають зображення, виявляють події і, у разі віддаленого доступу, змінюють частоту кадрів і роздільну здатність залежно від доступної смуги пропускання. 


Завдяки відеосенсорам 6 МП Moonlight, а також додатковим функціям термографії? об’єкти, що рухаються, розпізнаються навіть при слабкому освітленні на великих відстанях. Це дозволяє контролювати велику територію меншою кількістю камер. Для монтажу системи потрібно менше кабелів, елементів ІТ-інфраструктури та додаткових джерел світла. Камери MOBOTIX працюють за стандартним з’єднанням PoE і не споживають більше 4-5 ват. 


Для інтелектуального і комплексного IP-відеорішення від MOBOTIX необхідні мінімальні загальні витрати. Інвестиції амортизуються за короткий час і, завдяки безкоштовним оновленням програмного забезпечення, відповідають вимогам завтрашнього дня.

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings