Як розумне відеоспостереження допомогло побороти крадіжки і збільшити продажі в болгарському Pepco

Як розумне відеоспостереження допомогло побороти крадіжки і збільшити продажі в болгарському Pepco

Як розумне відеоспостереження допомогло побороти крадіжки і збільшити продажі в болгарському Pepco

Pepco — європейська мережа магазинів, що пропонує одяг для всієї родини та товари для дому. Понад 20 років компанія динамічно розвивається в Польщі та стала найпопулярнішим ритейлером дитячого одягу та провідним постачальником товарів для декору.

Компанія має понад 2700 магазинів та понад 23 000 співробітників у шістнадцяти європейських країнах Центральної та Східної Європи. У Болгарії вже працює понад 120 магазинів і ця кількість невпинно зростає.
 
У Pepco неодноразово стикалися з крадіжками в магазинах. Також відчувався брак інформації про особливості купівельної поведінки відвідувачів. Саме тому Pepco обрала інтелектуальне відеорішення Konica Minolta. Це знизило рівень крадіжок і дало змогу компанії цілеспрямовано збільшувати продажі завдяки аналізу даних про купівельну поведінку.
 

ВИКЛИК

ВИКЛИК
Партнерство між PEPCO та Konica Minolta Bulgaria ґрунтується на проєкті, метою якого є підвищення безпеки під час здійснення підприємницької діяльності PEPCO та формування бази даних для прийняття рішень задля збільшення обсягів продажів. Проблеми, з якими зіткнулася компанія PEPCO, були такими:
  • часті крадіжки в деяких магазинах
  • відсутність комплексного відеоспостереження в торгових закладах, складах, офісах та інших адміністративних приміщеннях
  • відсутність точної інформації про кількість відвідувачів магазинів та можливості відстеження конверсії відвідувачів у реальних покупців

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КЛІЄНТІВ
Зниження рівня крадіжок і підвищення рівня продажів
  • Завдяки рішенням для відеоспостереження Konica Minolta і MOBOTIX компанія PEPCO змогла мінімізувати рівень крадіжок і може розраховувати на виявлення злодіїв від самого початку проєкту.
  • Більш того, кожен менеджер магазину може відстежувати, який відсоток відвідувачів магазину щось купив упродовж кожного місяця завдяки рішенню для підрахунку людей.
  • Ця надзвичайно цінна інформація дає змогу кожному керівнику вживати оперативних заходів щодо позиціювання різних товарів та поведінки співробітників у магазині. Аналіз даних допомагає приймати рішення про запуск різних рекламних кампаній і згодом вимірювати їх ефективність.
  • Структурована інформація також надходить до головного офісу компанії в Польщі, і ця можливість була гідно оцінена керівництвом компанії як інноваційний підхід до управління роздрібними магазинами, започаткований та успішно застосований у болгарській філії компанії.

РІШЕННЯ

РІШЕННЯ
Безпека + цінні маркетингові дані
  • Компанія Konica Minolta Bulgaria запропонувала рішення, яке поєднує в собі стандартний відеонагляд та інтелектуальне відеоспостереження з камерами MOBOTIX.
  • Наявність IP-камер із вбудованою аналітикою створює додаткову цінність для PEPCO, і крім стандартних відеозаписів у кожному магазині, компанія також отримує цінну інформацію про кількість відвідувачів і покупців у різних часових діапазонах.

Зацікавило рішення?

Залиште свої контактні дані та наш спеціаліст щонайшвидше зв'яжеться з вами

Інтелектуальні відеорішення для безпеки громадських місць

Зручність, інтелектуальність та безпека мають лежати у фундаменті будь-якого сучасного громадського місця.

👌 Інтелектуальні відеосистеми дають змогу виявляти крадіжки, шахрайства та маніпуляції з боку клієнтів, співробітників і постачальників.

👌 Інтелектуальна відеоаналітика надаватиме всю необхідну інформацію про клієнтів маркетологам та управлінцям, аби ті, своєю чергою покращували клієнтський досвід — знову і знову.

👌 Технології підрахунку людей і побудови теплових карт дадуть змогу відстежувати переміщення людей в обмежених зонах і реагувати на небажані або нетипові події сповіщеннями.

Зв'язатися з експертом