Інтелектуальні відеорішення Konica Minolta забезпечили британську школу потужною й економічною системою відеонагляду

Інтелектуальні відеорішення Konica Minolta забезпечили британську школу потужною й економічною системою відеонагляду

Інтелектуальні відеорішення Konica Minolta забезпечили британську школу потужною й економічною системою відеонагляду

Інтелектуальна та економічно ефективна система відеоспостереження на 360°


Школа Sweyne Park School — це загальноосвітня академія для учнів 11–19 років, у Рейлі, Ессекс, Великобританія, зі спеціалізованим навчанням для дітей, що погано чують. Школа була утворена у вересні 1997 року внаслідок злиття Sweyne School та Park School. Школа Sweyne Park School пропонує учням широку навчальну програму з упором на декоративно-ужиткові види мистецтва та STEM (наука, технологія, інженерія та математика) — підхід до освітнього процесу, де основою набуття знань є проста та доступна візуалізація наукових явищ для легшого охоплення і здобуття знань на основі практики та глибокого розуміння процесів. Школа пишається тим, що ЮНІСЕФ відзначив її сильний дух та інклюзивну культуру врученням престижної нагороди «Gold Rights Respecting School».

Зіткнувшись із необхідністю оновлення та модернізації застарілої інфраструктури відеоспостереження та можливістю впровадження нової функціональності, школа Sweyne Park School звернулася до Konica Minolta за експертною підтримкою та супроводом. Після демонстрації новітніх інтелектуальних відеорішень (IVS) та 360° камер, які дають змогу повністю автоматизувати та вести комплексне спостереження за ключовими об’єктами, школа переконалася, що це ідеальне рішення, яке відповідає її поточним та майбутнім вимогам.

Тепер школа може охопити більшу кількість локацій із меншою кількістю камер, одночасно зберігаючи простоту встановлення та гнучкість модернізації. Інноваційні IVS від Konica Minolta допомагають Sweyne Park School захищати учнів та персонал, удосконалюючи шкільне життя та допомагаючи в створенні розумної та безпечної школи майбутнього.

quotation marks

«Якість зображення годі порівнювати: забезпечується чіткість, що перевершує можливості нашого попереднього рішення. На додаток до огляду на 360°, рішення дає впевненість у відсутності «мертвих зон» у процесі спостереження, забезпечуючи цілодобову безпеку на території школи».

Ден Джослін

Мережевий адміністратор у Sweyne Park School (Великобританія)

Виклик: Необхідна модернізація наявного рішення відеоспостереження


Sweyne Park School пишається не тільки чудовою освітою, але й підтриманням безпечного та продуктивного робочого середовища для учнів та персоналу. Важливим елементом цього підходу було використання систем відеоспостереження для контролю ключових ділянок шкільних приміщень та убезпечення учнів та працівників.

Після аналізу своїх систем школа дійшла висновку, що чинна система відеоспостереження потребує модернізації, щоб і надалі гарантувати необхідний рівень безпеки та охорони, та звернулася до Konica Minolta за порадою щодо вибору оптимального рішення. Після демонстрації компанією Konica Minolta свого інтелектуального відеорішення (IVS) школа Sweyne Park School переконалася, що ця сучасна та прогресивна альтернатива колишній, більш примітивній системі відеоспостереження, покращить дотримання безпеки та роботу охорони.


Рішення: Потужні інтелектуальні відеорішення (IVS) Konica Minolta


Потужні IVS від Konica Minolta забезпечують свіжий та інноваційний підхід до автоматизованого відеоспостереження, замінюючи традиційні системи CCTV набагато інтегрованішою системою. Це високоавтоматизоване та інтелектуальне рішення, яке рівносильне просунутому штучному інтелекту, який використовує камери високої роздільної здатності наче свої «очі».

IVS-рішення Konica Minolta, розроблені з урахуванням реальних завдань у сфері безпеки, поєднують візуальні, теплові, звукові та сенсорні дані для точного моніторингу і, отже, кращого захисту будь-якого середовища. Камери забезпечують високу якість зображення навіть за слабкого освітлення. Для забезпечення повної видимості камери всередині приміщень встановлюються впритул до стелі, без рухомих частин, гарантуючи повноцінний огляд на 360° без сліпих зон.
 
Завдяки використанню хмарних технологій камери IVS Konica Minolta оснащені системою керування цифровим відеозаписом (DVR) з високим ступенем захисту та шифрування. У кожній камері встановлена картка MicroSD як резервне сховище, на яку продовжується запис відео, якщо з якоїсь причини не працює з’єднання із зовнішньою мережею або запис. Після повторного підключення камера синхронізує записи з центральним хмарним сховищем.

Економічно ефективні та легко масштабовані під будь-який розмір мережі рішення Konica Minolta IVS дають змогу легко додавати нові камери та будь-які необхідні накопичувачі. Не потрібні виділені сервери, ліцензії на запис або програмне забезпечення, і це дає можливість заощаджувати час та гроші як при купівлі системи, так і впродовж усього строку її експлуатації.

Камери IVS Konica Minolta, не потребують складного технічного обслуговування, й ідеально підходять для будь-якого місця, оскільки вони розроблені з урахуванням усіх погодних умов та температур, без потреби в додатковому корпусі чи захисті. Крім того, IVS можуть використовувати звук для передавання повідомлень, сповіщень та відтворення попередньо записаних файлів для допомоги в керуванні школою.

 

Результат: цілодобова безпека учнів, персоналу та відвідувачів на території школи


Завдяки високоточному та всебічному 360° огляду, що забезпечується рішенням, Sweyne Park School вдалося скоротити кількість аналогових камер (і пов’язані з цим витрати та ресурси, необхідні для їх експлуатації) — кожна камера Konica Minolta замінила декілька старих, — а також підвищити роздільну здатність зображення до 4K. Школа використовує це рішення для спостереження за коридорами, їдальнями та незахищеними приміщеннями, що допомагає підтримувати безпеку учнів, співробітників та відвідувачів, а також забезпечує неперевершений рівень кібербезпеки.

На відміну від традиційних систем відеоспостереження, які можуть фіксувати лише один епізод або ракурс за раз, технологія фільмування Konica Minolta 360 забезпечує запис буквально кожного зображення/інциденту. IVS зберігає високоякісні кадри цілодобово, забезпечуючи пряму потокову трансляцію зображення з низькими вимогами до пропускної здатності, та відтворення на вимогу (завдяки запису на 360° навіть ті події, які не були показані оператору на екрані, можуть бути відтворені).
 

Рішення також має потужний вбудований і постійно оновлюваний наскрізний кіберзахист від хакерських атак — без додаткових витрат. Ця найкраща на ринку технологія надійно захищає ІТ-системи школи загалом, а також гарантує безпеку учнів та персоналу.

Рішення забезпечило школі Sweyne Park можливість самостійного встановлення обладнання без залучення дорогих сторонніх підрядників. Ден Джослін, мережевий адміністратор школи The Sweyne Park School, прокоментував: «Це рішення так просто монтується, що тепер ми можемо встановити й налаштувати додаткові камери впродовж 20 хвилин. Якість зображення не має собі рівних, забезпечується чіткість, що перевершує можливості нашого попереднього рішення. На додаток до огляду на 360°, рішення дає впевненість у відсутності «мертвих зон» у процесі спостереження, забезпечуючи цілодобову безпеку на території школи».

Рішення також стане частиною реалізації програми попередньо підготовлених занять із забезпечення безпеки під час евакуації, у якій використовуються аудіозаписи для учнів, що містять інструкції із пожежної безпеки, переміщення в натовпі та загальну безпеку. Крім того, функція інтеркому дає змогу операторам здійснювати звукове оповіщення тих, хто є неподалік, та передавати повідомлення в реальному часі. У разі використання спеціальних односторонніх коридорів або регламентованих протоколів входу та виходу, ця функція дасть змогу операторам безпосередньо взаємодіяти з персоналом або учнями, які там перебувають, щоби мінімізувати можливі ризики.

Виклик

Виклик
 • Необхідна модернізація чинного рішення відеоспостереження для забезпечення необхідного рівня захисту та безпеки
 

Рішення

Рішення
Використання потужних інтелектуальних відеорішень (IVS) Konica Minolta забезпечує:
 • Високий рівень автоматизації
 • Високу роздільну здатність зображення
 • Поєднання візуальних, теплових, звукових та сенсорних даних для точного моніторингу
 • Вбудовану технологію керування цифровим відеозаписом (DVR) з високим ступенем захисту та шифрування
 • Можливість використання MicroSD у кожній камері як резервне сховище
 • Відсутність потреби у виділених серверах, ліцензіях на запис або програмне забезпечення
 • Готовність до роботи в будь-яких погодних умовах та температурах без потреби в додатковому корпусі чи захисті
 • Можливість використання звуку для надсилання повідомлень, оповіщень та попередньо записаних файлів

Переваги

Переваги
 • Цілодобова охорона учнів, персоналу та відвідувачів на території школи
 • Одна камера Konica Minolta замінила кілька старих: це дало змогу скоротити витрати та ресурси, необхідні для їх експлуатації
 • Технологія знімання на 360° дає змогу фіксувати кожне зображення/інцидент (на відміну від традиційних систем відеоспостереження, які можуть фіксувати лише один епізод або ракурс за раз)
 • Зображення в реальному часі з мінімальним навантаженням на мережу
 • Відсутність «мертвих зон» завдяки відтворенню на вимогу: можна відтворити навіть ті зображення, які не були показані оператору безпосередньо під час фільмування.
 • Комплексний кіберзахист від хакерських атак
 • Інсталяція така проста, що камери можуть бути встановлені та налаштовані самостійно впродовж 20 хвилин
 • Звукові повідомлення в реальному часі дають змогу операторам сповіщати персонал чи учнів, щоби мінімізувати можливі ризики

Зацікавило рішення?

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби допомогти вам обрати рішення, яке задовольнятиме ваші потреби та розв'язуватиме проблеми вашого бізнесу

Небезпечна безтурботність: чому потрібна негайна «дерусифікація» систем відеоспостереження

Фахівці Konica Minolta Ukraine знають як убезпечити ваш бізнес від наслідків використання російських рішень...

Безпека
21.04.2022
Блоги про

Відеорішення

Розумні відеорішення: чому камер відеоспостереження недостатньо для безпеки бізнесу

Експерт з відеорішень Konica Minolta Ukraine Мирослав Горошко про те, чому камери відеофіксації без рішень...

Безпека
07.06.2022

Відеоаналітика: розумне рішення для безпеки на робочому місці

Відеонагляд є корисним інструментом для моніторингу подій на робочому місці задля безпеки працівників. Уявімо, що ви...

Безпека
10.12.2021

Почніть у себе четверту промислову революцію: автоматизуйте перевірку якості виробництва з відеоаналітикою

Технології «Четвертої промислової революції», або ж «Промисловості 4.0» стають усе доступнішими, що дає змогу й...

Безпека
21.12.2021