Слідкуйте за нами:
Поділитися
Попри пандемію, логістична галузь продовжує розвиватися: люди звикають до віртуального шопінгу, кількість онлайн-замовлень неспинно зростає. Одночасно, кожен із нас хоче отримувати послуги зі швидкістю інтернету, але в умовах постійного перевантаження персоналу, помилок із неправильними відправленнями дедалі більшає.
Допомогти швидко розбирати інциденти та прискорювати процеси можуть інтелектуальні відеорішення. Але, аналізуючи український ринок, ми бачимо, що ритейлери та логісти встановлюють на складах та точках видачі товарів величезну кількість відеокамер китайського виробництва, які просто фіксують зображення. Найчастіше камери контролюють касові операції, підраховують відвідувачів та розпізнають номери авто, рідше — обличчя. Але всі ці системи працюють незалежно одна від одної: відеонагляд на складі не інтегрований з охоронною сигналізацією, а камери, що контролюють сканування товарів на касі, не пов’язані з обліковими системами. Компанії фіксують неймовірну кількість неструктурованих подій, але не використовують ці дані задля покращення своєї ж ефективності.
Системи відеоспостереження стають активними учасниками цифровізації процесів. Майбутнє за безшовною інтеграцією всіх чинних бізнес-систем та застосунків у компаніях. Сучасні системи відеонагляду мають бути інтегрованими з CRM, ERP, як-от 1C або SAP, WMS, системами контролю доступу та охоронними сигналізаціями, а також системами зважування. Уже сьогодні інтелектуальні відеорішення активно витісняють системи контролю доступу, охоронної сигналізації та частково BMS-системи. Ми щодня спілкуємося з нашими наявними та потенційними клієнтами, обговорюємо їхні потреби та плани, тож можемо резюмувати, що найбільший попит серед логістів мають рішення з наступною функціональністю:
Впровадження таких рішень дає змогу заощаджувати кошти, як на оплаті праці людей, так і на обсягах жорстких дисків. А автоматизація та наскрізний контроль робочих процесів роблять керування логістикою ефективнішим та прозорішим.
Із сучасними рішеннями та розумною архітектурою, контролювати об’єкт із 300 камерами відеоспостереження може лише 2 оператори, а один Mobotix може замінити 4–6 звичайних IP камер
Мирослав Горошко
Я долучився до команди Konica Minolta Ukraine пів року тому, щоби допомогти компанії сфокусуватися на впровадженні виключно комплексних рішень, що об’єднують систему відеонагляду з іншими системами та якісно впливають на бізнес-процеси компаній наших клієнтів. Ми не продаємо й не будемо продавати залізні коробки для відеоспостереження. Будь-який проєкт починається з глибокого наскрізного аналізу логістичних процесів клієнта — так ми виявляємо «пляшкові горла» та зони для автоматизації.
Європа | 24 січня 2022
Компанія MOBOTIX, мажоритарним акціонером якої є Konica Minolta, продовжує стратегічне розширення та зміцнює свій операційний бізнес, уклавши офіційну угоду про придбання іспанської компанії Vaxtor Group (Vaxtor), провідного постачальника...
Європа | 28 липня 2021
Запоріжжя | 29 квітня 2021
Київ, Україна | 16 березня 2021
Європа | 09 листопада 2020