Системи відеонагляду для медичних закладів

Значна проблема для спеціалістів з охорони

Покращте зосередженість на пацієнтах, ефективність лікарень тощо


Безпека медичних закладів, як-от лікарень і клінік, може бути справжнім викликом для спеціалістів з охорони. Багато медичних дій необхідно виконувати миттєво, щоб мати шанси на успіх.

У сучасних медичних установах багато дій, особливо пов’язаних із порятунком життя, мають виконуватися негайно для досягнення потрібного результату. Для цього пацієнти, персонал і медичне майно мають бути захищені наскрізним відстеженням і спостереженням, оскільки проводяться дослідження щодо інфекцій, запобігання, лікування та контролю над захворюваннями тощо, що можуть виявитися важливими для порятунку життя. 


Рішення для спостереження в медичних установах MOBOTIX, інтегровані в наявні електричні системи медичної галузі, пропонують чітке зображення для кращих доказів, можливість безперервної взаємодії між пацієнтами та медиками, допомагають зменшити вартість послуг і збільшити ефективність процесів.

Єдине джерело всього

Єдине джерело всього

Рішення для спостереження, потрібні кожній лікарні

MOBOTIX пропонує програмне забезпечення для відеоспостереження, створене, щоб надати вам інтуїтивні та гнучкі рішення в таких сферах, як керування відео й пристроєм і аналіз відео. 


Ці рішення включають: 

  • систему відеоспостереження MOBOTIX із вбудованим інтелектом, для якої не потрібен сервер керування;
  • Вбудовану аналітику відео (лічильник об’єктів/теплова карта/відстеження поведінки) з локальним аналізом у реальному часі на рівні камери без перевантаження мережі;
  • відеонагляд (датчик) за рухом із системою компенсації погодних умов протягом року, функціонуванні навіть у цілковитій темряві й автоматичною конфігурацією даних.
Обладнання
hardware icon
Дещо більше, ніж стандартне рішення

Камери MOBOTIX можна використовувати в багатьох різних галузях. Вони відомі завдяки своїй надзвичайній надійності. Камери забезпечують відмінну енергоефективність і найвищий рівень точності – одна камера може приховано відстежувати весь простір без сліпих зон.

Програмне забезпечення
software icon
Єдине джерело всього

Інтуїтивні та гнучкі рішення щодо програмного забезпечення MOBOTIX створено, щоб допомогти вам керувати відеоматеріалами й аналізувати їх, а також керувати пристроєм, за допомогою якого було знято відео. Система відеоспостереження MOBOTIX пропонує всі можливі функції без потреби в сервері керування або вбудованій аналітиці відео.

Сервіси
service icon
Ідеальний комплексний пакет

MOBOTIX супроводжує вас на всіх етапах процесу, надаючи ідеальне всеосяжне рішення з безпеки. Починаючи з детальної консультації, зокрема з огляду й аналізу місця, MOBOTIX визначає рішення, що ідеально відповідають потребам вашої компанії та призначені для оптимізації і покращення відеоінфраструктури. Належне керування проектами включає професійне встановлення з подальшими послугами віддаленого відстеження для контролю вашої IT-інфраструктури й мережевого статусу, а також обслуговування для забезпечення постійної безперервної роботи системи відеонагляду.

Системи відеонагляду для медичних закладів

Системи відеонагляду для медичних закладів

MOBOTIX пропонує відкриті інтерфейси додатка, децентралізовану технологію й інтелектуальні рішення для спостереження за повним циклом. До них належать різні типи камер: для використання в приміщеннях і просто неба, денні й нічні, настельні та настінні, вогнестійкі й термостійкі, а також камери з функцією аналізу поведінки. 


Що стосується контролю над доступом, то можна відстежувати, хто заходить і виходить, установивши камери біля входу в приміщення. Такі функції, як сповіщення про вхід у заборонену зону, довели свою надзвичайну корисність. Інтелектуальні засоби забезпечують ефективне стримування, зокрема двосторонній звук, контроль освітлення, сигналізацію та сповіщення. Додатки, оснащені сенсорним вводом, дають змогу миттєво отримати зображення з віддаленого екрана – ідеальне рішення для захисту власності й аналізу поведінки, як-от лічильника відвідувачів і відстеження руху. Окрім цього, за допомогою функції термографії MOBOTIX можна відстежувати загоряння чи перегрівання пристроїв на ранніх етапах із запуском автоматичної сигналізації за потреби.

Вбудована аналітика, оптимізована для віддалених додатків і хмарної технології

Вбудована аналітика, оптимізована для віддалених додатків і хмарної технології

Децентралізована концепція та повністю самокеровані камери

Децентралізована концепція та повністю самокеровані камери

Найкращі датчики CMOS для відмінної якості зображень

Найкращі датчики CMOS для відмінної якості зображень

Інтегроване професійне програмне забезпечення для відеоспостереження й аналізу відео

Інтегроване професійне програмне забезпечення для відеоспостереження й аналізу відео

Відстеження світла, звуку та руху

Відстеження світла, звуку та руху

Дані, що збираються й відображаються в реальному часі

Дані, що збираються й відображаються в реальному часі

Використання штучного інтелекту для ініціації швидких відповідей і мінімізації помилкових сповіщень

Використання штучного інтелекту для ініціації швидких відповідей і мінімізації помилкових сповіщень

Konica Minolta пропонує широкий спектр рішень для відеоспостереження в медичних установах. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатись, як ми можемо допомогти вам надавати пацієнтам повний цикл медичних послуг за допомогою найновіших доступних технологій

Intelligent Healthcare Solutions

Highest Quality, Brilliant Image Technology and Intelligent Event Management makes MOBOTIX the First Choice in Healthcare and Social Services.

Download Now

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings