Системи відеоспостереження для ритейлу

Відеорішення для комплексної безпеки, моніторингу та аналізу поведінки відвідувачів в торговельних залах

Скажіть «ні» білим плямам у вашій безпеці, стратегіям продажів чи маркетингу з камерою для спостереження в торговельному залі


Система спостереження, що працює цілодобово та без вихідних, змінить ваш стиль роботи

Сервіси відеонагляду Konica Minolta можуть суттєво покращити ваш маркетинг, збільшити продажі та зробити ваш магазин загалом привабливішим і безпечнішим місцем. Проблеми безпеки відволікають вас від розвитку бізнесу? Або вас цікавлять камери IP-стеження для підвищення безпеки вашої інфраструктури? 


Якщо ви не довіряєте наявній системі спостереження або хочете інвестувати в краще рішення, Konica Minolta сприятиме вашій захищеності та спокою, коли ви щовечора замикатимете крамницю. Запатентована технологія IP-камери з кутом охоплення 360° має функції, які підійдуть для всіх ваших приміщень, а напівкругла форма забезпечить покращену якість відео й роздільну якість, щоб ви могли розгледіти додаткові (часто найважливіші) деталі. 


Сучасна IP-камера не лише допомагає вам попередити крадіжки й надати докази підозрілої поведінки – її можна також використовувати для генерування дуже важливих даних для покращення дизайну магазину та вподобань користувачів. 


Вам і вашим клієнтам сподобається лаконічний дизайн системи відеоспостереження. Камера навчить вас безліч нового про купівельні звички актуальних і потенційних клієнтів, тож ви зможете налаштувати стратегію продажів відповідно до їхніх уподобань і залишитися попереду в змаганні продавців, а головне в безпеці!

ТОРГІВЛЯ

ТОРГІВЛЯ

Зосередьтеся на тому, що справді важливо для вашої компанії – на безпеці та продажах

Дозвольте нашій технології вирішити ваші проблем з безпекою! Надійна й ефективна інфраструктура MOBOTIX у галузі безпеки записує все, що вам потрібно, без білих плям.


Технологія півкруглої IP-камери з охопленням 360° дає змогу генерувати цінні дані, які можна використовувати не лише для попередження крадіжок і надання доказів підозрілої поведінки, але й для покращення дизайну магазину та кращого розуміння уподобань клієнтів. Завдяки камері ви більше дізнаєтеся про звички відвідувачів вашої крамниці, і зможете точніше налаштувати стратегію продажів.


Камера спостереження MOBOTIX пропонує безліч чудових переваг для торговельного сектору. Ці системи об’єднують комерційну аналітику з відеонаглядом, вони забезпечують вас сучасним рішенням щодо IP-відео, яке є одночасно засобом запобігання крадіжкам, інструментом збору відеодоказів і джерелом чіткого зображення. Камери спостереження MOBOTIX мають лаконічний дизайн і пропонують максимальне охоплення з мінімальною кількістю камер («Півкругла технологія охоплення»). Ці рішення, захищені від кіберзлочинців завдяки зашифрованому обміну даними, також є бездоганним інтелектуальним бізнес-інструментом, завдяки якому можна збільшити ефективність продажів і відповідно прибутки ваших крамниць. У рішеннях використовується вбудована функція аналізу відео (теплова карта/лічильник об’єктів/відстеження поведінки) з метою забезпечення комерційної аналітики.

Обладнання
Набагато більше, ніж стандартне рішення

У сучасних організаціях камери MOBOTIX, відомі своєю надійністю, можуть використовуватися різними способами. Камери забезпечують максимальну енергоефективність і неймовірну точність – достатньо однієї камери, щоб непомітно контролювати величезну територію без сліпих зон.

Програмне забезпечення
Єдине джерело всього

Інтуїтивні та гнучкі рішення щодо програмного забезпечення камери для спостереження MOBOTIX є найбільш новаторськими в сучасному торговельному секторі. Рішення програмного забезпечення MOBOTIX забезпечує вас контролем над пристроями, перевагами керування й аналізу відео, а використання системи керування відео означає, що вам не потрібен окремий сервер для цього. Завдяки тому, що в наших рішеннях використовується технологія вбудованої аналітики відео (лічильник об’єктів/теплова карта/відстеження поведінки), усі відеодані аналізуються в реальному часі й локально в камері, не наповнюючи мережу зайвим трафіком.

Сервіси
Ідеальний комплексний пакет

З нашим пакетом сервісів ми супроводжуємо вас на всіх етапах процесу, гарантуючи, що ви отримаєте комплексну концепцію безпеки, адаптовану до вашої організації. Ми врахуємо конкретні потреби вашої компанії, оптимізуємо та покращимо всю інфраструктуру відеонагляду, починаючи з детальних консультацій, огляду й аналізу об’єкта. Правильне рішення для керування проектом включає професійне встановлення, послуги віддаленого моніторингу для контролю IT-інфраструктури та стану мережі, а також технічне обслуговування для забезпечення безперебійної роботи вашої системи відеонагляду.

Системи відеоспостереження для ритейлу

Системи відеоспостереження для ритейлу

Дещо більше, ніж звичайне спостереження

Рішення від Konica Minolta пропонує значно більше, ніж звичайна камера спостереження. 


Рішення не лише записує абсолютно все, що відбувається у вашій крамниці, його високоякісна система та 360-градусне охоплення надає надзвичайно точне високоякісне відео у форматі HD, на якому демонструється весь простір. Воно пропонує ряд нових функцій, які можна налаштувати відповідно до ваших бізнес-потреб. Спостереження й запис кількості відвідувачів, відстеження їхніх рухів і дій за допомогою камер у вашому торговельному залі допоможе проаналізувати поведінку ваших клієнтів. 


Чи задумувалися ви про те, який прохід у залі найчастіше використовується вашими клієнтами? Де вони витрачають найбільше часу? Рішення MOBOTIX для торговельних закладів дає вам змогу вивчити їхню купівельну поведінку, щоб ви могли приймати рішення на основі фактів і збільшувати продажі в геометричній прогресії. Прозорі теплові карти допомагають аналізувати актуальні купівельні тренди. Регулярне відстеження таких даних також дає змогу приймати рішення щодо персоналу, засновані на більшій поінформованості, тому ви можете залучити більше персоналу, який допоможе в рази збільшити максимальні показники продажів шляхом задоволення клієнтів, збільшення продажів і заощадження коштів. Очевидно, що це безпрограшна ситуація. 


Служби відеонагляду Konica Minolta також допоможуть вам покращити свій маркетинг. Приймаючи рішення, засновані на даних, генерованих системою, ваша команда з маркетингу на власні очі побачить ефективність макетної реклами. Вони легко оптимізують свої маркетингові кампанії, проаналізувавши фактори, що впливають на трафік у вашому магазині, як-от час доби, погода або день тижня, і відповідно налаштують свої повідомлення. 


Konica Minolta може значно покращити ваш маркетинг, збільшити продажі та зробити вашу крамницю загалом привабливішим і безпечнішим місцем. 

Оптимізація маркетингу

Оптимізація маркетингу

Лічильник відвідувачів

Лічильник відвідувачів

Аналіз поведінки клієнтів

Аналіз поведінки клієнтів

Краще планування персоналу

Краще планування персоналу

Високоякісне відео

Високоякісне відео

Охоплення 360°

Охоплення 360°

Video Security with Integrated Business Intelligence for Retailers

Integrated Point of Sale (POS) features, combined with on-board image and data analysis provide both security and value-added business intelligence.

Download Now

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

This flexible and comprehensive security solution will change the way you work. The system’s video surveillance and analysis offers a variety of benefits for shops, car dealerships and other retail outlets. If you would like to be one of those retailers, and find out more about these functionalities, contact us, and one of our specialists will be in touch.

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.