Віддалене відстеження та керування

Зосередьтеся на важливих завданнях і дозвольте нам подбати про вашу IT-систему

Заберіть перешкоду з процесів відстеження та керування.


Бізнесу, особливо малому та середньому, часто складно керувати всім IT-середовищем, оскільки це потребує забагато ресурсів. Виконання цього завдання належним чином може бути ще й недешевим. Відповідність нормам і вимогам щодо безпеки вимагає експертних технічних знань та окремого підрозділу. Зі зростанням вашого бізнесу керування всіма його серверами, базами даних, мережевими технологіями та робочими станціями може стати перешкодою, особливо з урахуванням складності корпоративного середовища.

Зазвичай віддалене відстеження та керування – не єдина проблема; велике значення мають час, навички та знання, необхідні для ефективного керування корпоративним середовищем.


Чому відстеження та керування важливі?

Ваш бізнес залежить від постійної та бездоганної роботи серверів, робочих станцій, мережі та пристроїв. Збій будь-якої з цих систем може спричинити значні фінансові ризики, не кажучи про наслідки втрати даних. Цілодобове спостереження за простором і стратегічне розташування технологічних активів вимагає часу (який ви навряд чи маєте). Але має Konica Minolta.


Як Konica Minolta може допомогти вам звільнити цінний час для ключових завдань вашого бізнесу?


Чи думали ви про залучення ресурсів зовнішнього постачальника для відстеження своїх серверів і мережевої інфраструктури та керування ними?

Експерти  Konica Minolta можуть подбати про ключові аспекти інфраструктури вашого бізнесу та значно покращити ефективність вашої компанії. Наші команди досвідчених і кваліфікованих IT-спеціалістів застосовують «віддаленого агента відстеження», що дає змогу заздалегідь ідентифікувати потенційні проблеми й вирішити їх.


Ми допоможемо вам заощадити час і сфокусуватися на основному в бізнесі, а самі тим часом подбаємо про критичні для бізнесу системи.

Віддалене відстеження та керування

Віддалене відстеження та керування

Ваші переваги

Наші сервіси віддаленого відстеження та керування (RMM) пропонують централізоване відстеження та керування усією системою, зокрема апаратним забезпеченням сервера, зберіганням, передбаченими додатками Konica Minolta, операційними системами й пов’язаною мережевою інфраструктурою. Сервіс створений для забезпечення актуальності застосовуваної інфраструктури та її повної здатності підтримувати робочі потреби вашого бізнесу. Вам більше не потрібно хвилюватися щодо оновлень усього робочого середовища – про все це подбає Konica Minolta. Як приклад можна навести компоненти Workplace Hub, що постійно відстежуються. Це – підтримка вашого бізнесу з однієї точки. 


Заздалегідь виявляючи потенційні проблеми, перш ніж вони виникнуть, Konica Minolta допомагає підвищити надійність операційного бізнесу. Складні, критично важливі завдання, або такі, які потребують багато часу, відходять у минуле, тому ви можете цілком сфокусуватися на розвитку бізнесу. Досягніть оптимальної продуктивності й мінімізуйте кількість збоїв із RMM від Konica Minolta. 

Обладнання
hardware icon
Апаратне забезпечення для друку Konica Minolta

Шукаєте бездоганну ефективність цифрового друку? Ви щойно її знайшли. Промисловий друк і офісне апаратне забезпечення Konica Minolta є галузевим стандартом; наші пристрої пропонують революційну якість кольорового зображення, надшвидкий чорно-білий друк і опції обробки та брошурування найвищої якості під час друку, що відповідають вимогам специфікацій найскладніших завдань тощо. Незалежно від розміру чи галузі спеціалізації вашої компанії, наше друкарське апаратне забезпечення дає змогу створити друкарську інфраструктуру, керувати цифровим вмістом, доречно використовувати надсучасні вимірювальні засоби й досліджувати інші рішення, призначені для кардинальної зміни ваших робочих процесів.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Віддалене відстеження та керування

Віддалене відстеження та керування

Досягніть більшої надійності, кращої доступності й нижчих цін

Сервіс віддаленого керування створено, щоб задовольнити постійну потребу в керуванні IT-інфраструктурою, необхідному для ефективного ведення бізнесу. 


Як і сервіс віддаленого керування, агент віддаленого відстеження, який підтримує послуги віддаленого керування, збиратиме лише необхідні дані, як-от інформацію, що стосується ваших систем і ефективності. 


Ми забезпечуємо суворий адміністративний, фізичний і технічний захист із метою гарантування безпеки й конфіденційності, а в наших центрах даних досягнуто найвищих рівнів сертифікації безпеки згідно Закону Сарбейнса-Окслі SAS 70 Тип II. 


Доступ до інформації, зібраної таким способом, можна отримати через панель керування, тому ми можемо виконати свої зобов’язання щодо сервісу та технічної підтримки.

Значок функції "Технологія"

Сервіси резервного копіювання даних і антивірусів

Значок функції "Мобільність"

Комплексний аудит виявлених проблем і будь-якого втручання Konica Minolta

Productivity feature icon

Сервіси керування

Значок "Дотик"

Можливість вирішення проблем від спільноти IT-підтримки Konica Minolta

Значок "Дотик"

Періодичні сервіси відстеження для сервера й додатка

Productivity feature icon

Передбачувана робота сервісів і періодична візуалізація виконання

Значок функції "Якість"

Профілактичне відстеження інфраструктури допомагає ідентифікувати й вирішити потенційні проблеми, перш ніж вони стануть дійсністю

Значок "Швидкість"

Відстеження роботи сервера й додатка в реальному часі

Значок функції "Налаштування"

Сервіси перевірки справності сервера

Значок "Швидкість"

Підтримка внутрішніх ресурсів дає змогу заощадити час і сфокусуватися на основному в бізнесі

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Konica Minolta’s remote monitoring and reporting solutions are configured to match your specific business needs. This means you can safely deploy critical mission solutions, and enjoy the peace of mind that comes from knowing Konica Minolta is managing your infrastructure right down to application level. Contact us today to find out more about our remote monitoring and management solutions!

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings