Консультації з інформаційної безпеки

Запитайте себе: «Чи захищена ваша компанія? І що ви готові зробити, щоб захистити її?»

Збільште рівень захисту даних і зменште ризики для вашої компанії


Коли справа стосується інформаційної безпеки й захисту даних, вимоги, які висуваються компаніям сьогодні, щороку стають усе складнішими. Протягом останніх років положення про використання надсучасних засобів безпеки в галузі інформаційних технологій було включено до зведення європейських законів, як-от Загального регламенту ЄС із захисту персональних даних. На рівні з безпекою інформаційних технологій і ключовими об’єктами інфраструктури, інформаційна безпека стала важливим питанням для наших клієнтів протягом кількох останніх років. Керівництво компаній відповідає за ці питання, а міжнародні стандарти, як-от ISO 27001 ff. визначають порядок виконання вимог. Усі ці системи керування (система керування інформаційною безпекою, регулювання кризових ситуацій, керування захистом даних тощо) засновані на керуванні ризиками.

Вимоги до процесу керування стають складнішими, розмежування між окремими проблемами просто зникають, а рівень загрози внаслідок цього поступово зростає. Цілком можливо, ми не сказали вам нічого нового. Але саме з цих причин багато років тому ми почали переглядати наш загальний підхід до захисту інформаційної безпеки наших клієнтів.

Самі лише технології більше не в змозі надати необхідний рівень захисту. А безпека сьогодні є нагальною потребою через зростання взаємодії між людьми, процесами й технологіями. IT-безпека – основна діяльність нашої компанії вже понад 18 років. Використовуючи свій досвід, ми співпрацюємо з вами для створення стратегічного підходу, який запропонує вам додаткові переваги, прозорість, стабільність і швидке реагування.

Яку інформацію варто захищати у вашій компанії? Вам і вашим колегам відома ця інформація? Ви визначили потрібні заходи безпеки відповідно до рівня захисту? Ви вже запровадили концепцію інформаційної безпеки, а також IT-вказівки, пов’язані з нею? Ви створили довідник із кризових ситуацій? 
Ці та подібні запитання все частіше стають проблемами для всіх сучасних компаній. Такі запитання тепер ставлять не тільки бухгалтерам і банкам.

Ми будемо раді підтримати вас у подоланні цих проблем за допомогою наших комплексних підходів у сфері інформаційних технологій та інформаційної безпеки, а також широкого діапазону різноманітних консультаційних пакетів. Вони змінюються від індивідуальних аналізів, як-от наші «10 найкращих рекомендацій у галузі безпеки інформаційних технологій» до комплексної підтримки проектів протягом запровадження систем керування. Ми також можемо виконувати роль позаштатного керівника або працівника відділу інформаційної безпеки. Крім того, ми готові допомогти вам у проведенні або підготовці навчання, чи в рамках навчальних занять, присвячених інформаційним технологіям, інформаційній безпеці та захисту даних.


Консультації з інформаційної безпеки

Консультації з інформаційної безпеки

Характеристики

Ми пропонуємо різноманітні аналізи, швидкі перевірки, застосування й подальше вдосконалення, а також перевірку готовності з наведених нижче питань.

Загальний регламент ЄС із захисту персональних даних

Загальний регламент ЄС із захисту персональних даних

ISMS (ISO 27001 і основи захисту інформаційних технологій BSI)

ISMS (ISO 27001 і основи захисту інформаційних технологій BSI)

BCM та ITSCM

BCM та ITSCM

Керування ризиками

Керування ризиками

Безпека інформаційних технологій у вашій компанії

Безпека інформаційних технологій у вашій компанії

Hannover Messe 2019

In Hall 5 in the "Digital Factory" exhibition area, our experts will present powerful solutions and concepts for IIoT, industry 4.0 and digitization

Visit us at Hannover Messe 2019
hannovermesse 2019

Інформаційна безпека

Інформаційна безпека

Якщо ви вважаєте, що велика кількість переваг консультаційного рішення з інформаційної безпеки від Konica Minolta можуть бути цікаві для вашої компанії або організації, зверніться до нас сьогодні! 

Один із наших спеціалістів у цій галузі зв’яжеться з вами, щоб ми могли почати обговорення й задовольнити ваші особливі потреби для керування друком:

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.