Backup management: управління резервним копіюванням даних

Вам потрібна надійна система керування резервним копіюванням даних?

Ви можете спати спокійно, знаючи, що наші системи керування резервним копіюванням даних працюють цілодобово, створюючи резервні копії ваших даних і захищаючи їх.


Наш вигідний сервіс керування резервним копіюванням даних подбає про зберігання всіх ваших даних і їхню безпеку. Ми забезпечимо захист ваших файлів і баз даних та оптимізуємо конфігурацію програмного забезпечення у випадку необхідності.

Ваш бізнес у безпеці завдяки нашому ультра-захищеному керованому сервісу резервного копіювання даних, що є частиною наших керованих IT-сервісів. Він включає зберігання даних на сервері та керування ними, підтримку та щоденне адміністрування систем резервного копіювання даних на робочому місці.


Також ми надаємо важливі сервіси й рішення, створені для підтримки ваших ініціатив із керування життєвим циклом даних, зокрема захист даних та їх відновлення після нещасних випадків. Сервіси керування резервним копіюванням даних із функцією віддаленого адміністрування Konica Minolta використовують структурований підхід, що забезпечує можливість швидкого й легкого відновлення платформи в разі збою системи або витоку даних будь-якого характеру.


Цілком гнучкий і пристосований до потреб малого, середнього та великого бізнесу, сервіс доступний у фізичній, хмарній і гібридній версіях. Він включає широкий спектр технічних опцій (NetApp, Veeam, SolarWinds тощо) і є масштабованим, тому ви платите лише за фактично отримані послуги.

Managed back-up service

Helping Protect your Business Critical Data

Download Now
IMS_Managed Back-up Service_Leaflet

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Konica Minolta offers a variety of back-up solutions.

Get in touch with one of our experts today to talk about how we can create an extra level of security for your company with round-the-clock remote monitoring and take the pressure off your IT-Team using the world’s latest back-up technology.

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings