Ревматологічна оцінка

Рішення Konica Minolta для ранньої й високоточної діагностики

Ревматологія


Ревматоїдний артрит – це хронічне запалювальне захворювання суглобів, яке може спричинити пошкодження хрящів і кісток, а також інвалідність. Рання діагностика є основою для успішного лікування цього захворювання, зокрема в пацієнтів, які мають фактори ризику, що вказують на несприятливі результати, як-от високий рівень активності захворювання, наявність аутоантитіл, а також попередні пошкодження суглобів. Пошкодження суглоба можна діагностувати за допомогою низки рентгенографічних систем AeroDR.

Один зі способів визначення розвитку хвороби – це індекс активності захворювання, також відомий як протокол DAS28. Зараз цей протокол доступний також і для ультразвукових досліджень: компанія Konica Minolta розробила Rheumatoid Arthritis (RA) Workflow, унікальний інструмент, який можна використовувати лише з нашою системою Sonimage, створеною спеціально для підтримки роботи ревматологів. Інструмент, розроблений на основі протоколу DAS28, допомагає ревматологам оцінити рівень ураження суглобів артритом. Він дає змогу користувачам надати цій групі пацієнтів спеціальний догляд.

Ревматологічна оцінка

Ревматологічна оцінка

Рішення

  • Попередньо завантажений шаблон протоколу DAS28
  • Дає змогу зробити швидке й просте порівняння зображень суглобів
  • Клінічні інструкції для лікарів
  • Неінвазивна діагностика для зручності пацієнта
  • Швидке й просте складання звіту
  • Удосконалена візуалізація за допомогою голки для введення ін’єкцій
Обладнання
hardware icon
Портативна система ультразвукового дослідження

Компактна система ультразвукового дослідження SONIMAGE® HS1 має розширені функціональні можливості для дослідження опорно-рухового апарату, що забезпечують досконалу деталізацію зображення й контрастну роздільну здатність. Удосконалені технологічні функції й висока роздільна здатність якості зображення дають змогу встановити точний діагноз, а використання голки дозволяє проводити інтервенційні процедури й призначати лікування відразу після обстеження.

Програмне забезпечення
software icon
Програмне забезпечення Konica Minolta

Дізнайтеся про безліч способів, у які програмне забезпечення Konica Minolta може покращити вашу роботу. Konica Minolta вирішує проблеми вашої компанії, відповідає різним стилям роботи й пропонує програмні рішення відповідно до потреб вашої галузі. Konica Minolta завжди ставить ваші потреби понад усе й відповідає вимогам до програмного забезпечення найвибагливіших міжнародних організацій. Використовуючи нашу систему, ви можете контролювати витрати на будь-яку друковану або копійовану продукцію, створювати розширені заходи безпеки для захисту конфіденційних документів від несанкціонованого доступу тощо.

Сервіси
service icon
Завжди до ваших послуг

Наші досвідчені та кваліфіковані працівники дадуть відповіді на всі ваші запитання та покажуть, як користуватися продуктом. Наші служби працюють для вас у рамках системи підтримки, створеної, щоб ви й ваша компанія скористалися всіма перевагами наших рішень. Ми пропонуємо багато різних послуг, зокрема оптимізовані друкарські послуги, які поєднують консультування, впровадження апаратного й програмного забезпечення, керування робочим процесом із метою зменшення кількості документів і розумні сервіси безпеки для захисту вашого бізнесу.

Ревматологічна оцінка

Ревматологічна оцінка

Ключові особливості

Систему Sonimage можна використовувати в різноманітних клінічних середовищах. Завдяки своїй портативності й зручному використанню Sonimage – це ідеальний інструмент для ревматологів, які проводять щоденні огляди. Інструмент для проведення ультразвукової діагностики має простий інтуїтивний інтерфейс, що поєднує переваги сенсорної технології зі спрощеною консоллю та сенсорним екраном із діагоналлю 15 дюймів. 


Інструмент також оснащений вісьмома механічними кнопками й вбудованим кульковим маніпулятором. Крім того, Sonimage має додаткову перевагу завдяки вражаючій візуалізації скелетно-м’язової структури, що особливо стане в нагоді для ортопедів, ревматологів і лікарів, які займаються реабілітацією й фізіотерапією. 


Завдяки функції простої візуалізації за допомогою голки, система Sonimage HS1 може покращити ультразвукове зображення з голки як у двовимірному вигляді, так і у вигляді поза площиною. Система також дає змогу показувати зображення з частотою 18 МГц, зменшуючи масштаб глибиною до 1 см, що забезпечує зручну візуалізацію деталей на екрані. 


Додаток Rheumatoid Arthritis Workflow допомагає лікарям працювати з протоколом, присвяченим ревматоїдному артриту, надаючи чіткий огляд досліджуваних суглобів і роблячи діагностичний процес набагато точнішим. Проте не лише пацієнти, які страждають артритом, можуть користуватися перевагами цієї передової технології – систему Sonimage HS1 можуть використовувати також кардіологи, для яких функція тканинної доплеровської візуалізації та режим перегляду клітчатої стінки надзвичайно корисні. Функція автоматичного вимірювання інтима-медіального сегмента дає змогу дати точнішу оцінку здоров’ю артерій.

Значок функції "Технологія"

3THI – потрійна гармонійна візуалізація тканини

Значок "Швидкість"

Завантаження з режиму очікування менш ніж за 15 секунд

Productivity feature icon

Висока чутливість і перетворювачі з широким діапазоном частот

Значок функції "Мобільність"

Мобільне рішення на візку, що має до трьох сполучень для датчиків

Значок функції "Якість"

Портативне рішення з вбудованим акумулятором

Значок "Копіювання"

Додаток Rheumatoid Arthritis Workflow вбудований у систему Sonimage HS1

Значок функції "Зручність"

Проста технологія візуалізації за допомогою голки

Значок функції друку

Метод візуалізації компресійна еластографія

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Cutting edge in Healthcare

Konica Minolta develops cutting-edge technologies, providing you with the highest performance and reliable solutions. Give us a call today, and a dedicated expert from our Healthcare Division will help you create the system perfectly tailored to the needs of your medical practice.

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings  

Improving Healthcare Workflows - download the brochure here:

Download now