Як переконатися, що лікування застосовується до правильного пацієнта

Браслети, друковані на лазерному принтері

Персоналізовані браслети


Запобігання помилкам ідентифікації пацієнтів є важливим фактором оптимального надання медичних послуг. Хоча інциденти рідко трапляються та зазвичай вчасно виявляються, такі випадки можуть спричинити помилки в лікуванні й мати серйозні наслідки.

Рішення? Персоналізовані браслети! Браслети Konica Minolta з лазерним друком означають, що такі помилки, як переплутування пацієнтів чи застосування неправильного лікування тепер у минулому. Друк на браслетах є ефективним способом покращити керування пацієнтами й операційну ефективність.

Рішення

Рішення

LaserВand

З лазерними принтерами Konica Minolta браслети пацієнта та ярлики для медичних карток можна роздрукувати на одному аркуші, що дає змогу прискорити й спростити процедуру госпіталізації пацієнта.

Обладнання
hardware icon
Сумісність з офісними лазерними принтерами

Використовуючи сучасні процедури тестування та зразкову добірку принтерів, Konica Minolta може рекомендувати клієнтам, який тип браслета LaserBand від Zebra найкраще задовольнить їхні потреби. Окрім схвалення якості та сумісності браслетів пацієнта LaserBand шляхом проведення великої кількості тестувань, Konica Minolta надає детальні рекомендації стосовно оптимальних налаштувань принтера для забезпечення найкращих із можливих результатів і високого рівня надійності в контексті лікувального закладу.

Програмне забезпечення
software icon
Обмін даними з медичними інформаційними системами

Перенесення даних пацієнта у цифровий формат: один додаток підключає бізнес-системи Konica Minolta до програмного забезпечення медичної галузі для миттєвого збору й поширення інформації на паперових носіях, а також керування нею чи перетворення даних пацієнта в штрих-код чи QR-код.

Сервіси
service icon
Інноваційні витратні матеріали для рутинного використання в лікарнях

Створений спеціально для медичної галузі, браслет пацієнта LaserBand – це сучасне, потужне та просте в користуванні рішення з вбудованим захисним шаром фольги для ідеального захисту лазерного друку. У поєднанні з вбудованими клейкими ярликами стрічка найвищої якості спрощує та прискорює процес госпіталізації пацієнта, даючи змогу персоналу одночасно роздрукувати ярлики й браслети пацієнта. LaserBand доступний у форматі піваркуша (розмір конверту) або в популярному форматі A4 із вбудованими ярликами на клейовій основі у версіях для дорослих, дітей і немовлят. Браслет пацієнта преміум-класу вироблено компанією Diagramm Halbach Germany. Цей спеціалізований партнер компанії Zebra Supplies виробляє ярлики індивідуальних форм в аркушах формату A4, а також браслети LaserBand у форматі A4 й піваркуша.

Як переконатися, що лікування застосовується до правильного пацієнта

Як переконатися, що лікування застосовується до правильного пацієнта

Ключові особливості

Опції друку на браслеті від Konica Minolta дають змогу медичним установам покращувати умови лікування пацієнтів. Увесь медичний персонал і запрошені лікарі можуть легко ідентифікувати пацієнта й призначити правильне лікування відповідно до даних картки пацієнта й результатів лабораторних аналізів, а особи, які доглядають за пацієнтом, можуть просто зісканувати штрих-код на браслеті, щоб отримати доступ до даних пацієнта. Браслети LaserBand можна роздрукувати у форматі A4 або піваркуша, що робить їх економічно ефективним рішенням. Один аркуш A4 містить один браслет і 20 ярликів картки. Вони друкуються одночасно, що спрощує процес ідентифікації пацієнта.

Значок функції друку

Сумісний із лазерними та струменевими принтерами в усьому світі

Значок "Швидкість"

Швидко й легко вдягається на зап’ясток пацієнта. Зручний як для немовлят, так і для дорослих

Значок функції "Налаштування"

Заламіноване ущільнення захищає браслет і дані від води й інших рідин

Значок функції "Зручність"

Ремінець браслета можна розширити, що стане в нагоді для пацієнтів з ожирінням або набряками

Productivity feature icon

Дірочки браслета опломбовано, тому браслет неможливо зняти й повторно вдягнути

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings